środa, 7 grudnia, 2022

Wylosowano pary I Rundy Wojewódzkiego Pucharu Polski sezonu 2021/22

W siedzibie Warmińsko-Mazurskiego Związku Piłki Nożnej odbyło się losowanie par I Rundy Wojewódzkiego Pucharu Polski sezonu 2021/22. Na kogo trafiły poszczególne drużyny?

Drużyny, które zgłosiły się do tej rundy zostały podzielone terytorialnie na cztery koszyki. Mecze zostaną rozegrane w dniach 31 lipca- 1 sierpnia 2021 Oto wyniki losowania:

KOSZYK 1

LKS Mazur Wydminy (A Klasa) – GKS Granica Bezledy (A Klasa) vs SSIR Pogoń Ryn (B Klasa) – MBKS Victoria Bartoszyce (A Klasa).

KS Mazur Pisz (A Klasa) – MKS Ruciane-Nida (A Klasa) vs Rona 03 Ełk (Klasa Okręgowa)

MKS Mazur Ełk (forBET IV Liga) vs GKS Mamry Giżycko (III Liga)

LUKS Wilczek Wilkowo (Klasa Okręgowa) vs MKS Mrągowia Mrągowo (forBET IV Liga).

KS LZS Fala Warpuny (A Klasa) – LKS Pogoń Banie Mazurskie (A Klasa) vs KS Pojezierze Prostki (Klasa Okręgowa)

MLKS Czarni Olecko (Klasa Okręgowa) vs Śniardwy Orzysz (Klasa Okręgowa)

UKS Mini Soccer Acad. Mrąg. (B Klasa) – GLKS Jurand Barciany (A Klasa) vs Żagiel Piecki (Klasa Okręgowa)

BKS Warmianka Bęsia (B Klasa) – LKS Reduta Bisztynek (A Klasa) vs MKS Rominta Gołdap (Klasa Okregowa)

KKS Granica Kętrzyn (forBET IV Liga) vs MLKS Znicz Biała Piska (III Liga)

CWKS Vęgoria II Węgorzewo – SAS Szansa Reszel (B Klasa) vs MKS Korsze (forBET IV Liga)

CWKS Vęgoria Węgorzewo – wolny los

KOSZYK 2

KS Wałsza Pieniężno (A Klasa) – GLKS Pomowiec Gronowo Elbl. (A Klasa) vs KS Ewingi Zalewo (Klasa Okręgowa)

KS Jastrząb Ględy (A Klasa) – KS Syrena Młynary (A Klasa) vs KS Dąb Kadyny (B Klasa) – LKS Agat Jegłownik (A Klasa)

KS Unia Susz (Klasa Okręgowa) vs KS Polonia Pasłęk (Klasa Okręgowa)

LZS Czarni Rudzienice (Klasa Okręgowa) vs MKS Zatoka Braniewo (forBET IV Liga)

KS Pama Powodowo (A Klasa) – GKS Cresovia Górowo Iławeckie (A Klasa) vs MKS Kaczkan Huragan Morąg (forBET IV Liga)

MKS Miłakowo (Klasa Okręgowa) vs Tęcza Miłomłyn (Klasa Okręgowa)

MMKS Concordia Elbląg (forBET IV Liga) vs ZKS Olimpia II Elbląg (forBET IV Liga)

KS Polonia II Pasłęk – KS Piast Wilczęta (A Klasa) vs MKS Zatoka II Braniewo (A Klasa) – KS Polonia  Markusy (A Klasa)

GLKS Szeląg Kormoran Zwierzewo (Klasa Okręgowa) vs MKS Błękitni Orneta (forBET IV Liga)

KOSZYK 3

SKS Szczytno (A Klasa) – KS 2010 Wrzesina (A Klasa) vs LKS Błękitni Pasym (forBET IV Liga)

UKS Junior Świątki (B Klasa) – KS Burza SRWSIO Słupy (A Klasa) vs GZPN Omulew Wielbark (Klasa Okręgowa)

GKS Pisa Primavera Barczewo (forBET IV Liga) vs MKS Polonia Lidzbark Warmiński (forBET IV Liga)

Stomil II Olsztyn SA – GKS Stawiguda (A Klasa) vs BKS Tęcza Biskupiec (Klasa Okręgowa)

Milan Szczytno vs GLKS Jonkowo (A Klasa) vs Warmia Olsztyn (Klasa Okręgowa) *drużyna ze Szczytna wycofała się rozgrywek.

LKS Łyna Sępopol (Klasa Okręgowa) vs CWKS 2020 Lamkowo (B Klasa)- GKS Gietrzwałd-Unieszewo (A Klasa) * drużyna z Lamkowa wycofała się rozgrywek.

KS Wojciechy (Klasa Okręgowa) vs DKS Dobre Miasto (forBET IV Liga)

GKS Szczytno (A Klasa) – WKS Wałpusza 07 Jesionowiec (A Klasa) vs LKS Różnowo (A Klasa) – KS Leśnik Nowe Ramuki (A Klasa)

WTKS Mierki (B Klasa) – Arbiter Tęczowy Las Pizza & Pasta Olsztyn (drużyna niezrzeszona) vs MKS Jeziorany (Klasa Okręgowa)

RKS Rema Orlęta Reszel (Klasa Okręgowa) vs UKS Naki Olsztyn (Klasa Okręgowa)

KOSZYK 4

MLKS Olimpia Kisielice (B Klasa) – KS Zamek Kurzętnik (A Klasa) vs MKS Start Nidzica (Klasa Okręgowa)

GSZS Delfin Rybno (forBET IV Liga) vs GKS Grunwald Gierzwałd (Klasa Okręgowa)

PFT Drewneks Sampława (B Klasa) – GKS Kormoran Bynowo (A Klasa) vs MKS Olimpia Olsztynek (Klasa Okręgowa)

MLKS Motor II Lubawa – MKS Działdowo (A Klasa) vs GKS VEL Dąbrówno (B Klasa) – LZS Jordan Kazanice (A Klasa)

KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie (Klasa Okręgowa) vs GKS Wikielec (III Liga)

Amatorska Drużyna Piłkarska Działdowo (drużyna niezrzeszona) – GLKS Orzyc Janowo (B Klasa) vs LZS OHI Frednowy (A Klasa) – KS Gmina Kozłowo (A Klasa)

LKS Orzeł Janowiec Kościelny (A Klasa) – LZS Avista Łążyn (A Klasa) vs LKS Wel Lidzbark Welski (A Klasa) – GKS Iskra Smykówko (A Klasa)

LKS Płomień Turznica (Klasa Okręgowa) vs MLKS Motor Lubawa (forBET IV Liga)

GKS Polonia Iłowo (forBET IV Liga) vs ITS Jeziorak Iława (forBET IV Liga)

KS Iskra Narzym (A Klasa) – KS Constract Lubawa (A Klasa) vs GKS Ossa Biskupiec (Klasa Okręgowa)

LZS Torpeda Rożental (B Klasa) – UKS Orzeł Ulnowo (A Klasa) vs KS Radomniak Radomno.

źródło: WMZPN

Powiązane artykuły

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Media Społecznościowe

5,231FaniLubię
1,524ObserwującyObserwuj
121SubskrybującySubskrybuj

Najnowsze artykuły

Najnowsze komentarze