poniedziałek, 15 lipca, 2024

57-latek został wciągnięty przez maszynę rolniczą

Szczycieńscy śledczy pod nadzorem prokuratora pracowali na miejscu nieszczęśliwego wypadku, do którego doszło w miejscowości Księży Lasek w gminie Rozogi. 57-latek podczas wykonywania prac polowych został wciągnięty przez maszynę rolniczą typu belownica. Pomimo tego, iż mężczyźnie natychmiast została udzielona pomoc medyczna, zmarł on w szpitalu na skutek odniesionych obrażeń ciała.

W minioną sobotę (17.07.21r.) parę minut po godzinie 21:00 oficer dyżurny szczycieńskiej komendy otrzymał telefoniczne zgłoszenie, z którego wynikało, że w miejscowości Księży Lasek w gminie Rozogi doszło do poważnego, nieszczęśliwego wypadku podczas wykonywania prac polowych.

Na miejsce zgłoszonej interwencji natychmiast pojechali policjanci z referatu patrolowo-interwencyjnego. Funkcjonariusze ustalili, że 57-letni mieszkaniec gminy Rozogi, wykonując prace polowe związane z obsługą maszyny rolniczej typu belarka, doznał poważnych obrażeń kończyn dolnych.

Na miejscu pracowali również strażacy oraz załoga karetki pogotowia. Mundurowi udzielili poszkodowanemu natychmiastowej pomocy medycznej. Niestety 57-latek na skutek zdarzenia i odniesionych rozległych obrażeń ciała, zmarł w szpitalu.

Powiązane artykuły

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Media Społecznościowe

5,231FaniLubię
1,524ObserwującyObserwuj
121SubskrybującySubskrybuj

Najnowsze artykuły

Najnowsze komentarze