środa, 24 kwietnia, 2024

Przed nami II Regaty Wioślarskie o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Ryn

Do 24 kwietnia trwają zapisy do udziału w II Regatach Wioślarskich o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Ryn, które odbędą się podczas tegorocznej Majówki nad Jeziorem Ryńskim.

W tym roku rywalizacja odbywać się będzie w dwóch kategoriach: kobiet i mężczyzn.Udział w zawodach może wziąć każda osoba pełnoletnia, która posiada podstawowe umiejętności pływania kajakiem.  Dopuszcza się możliwość startu osoby niepełnoletniej w osadzie dwójkowej za pisemną zgodą rodziców lub opiekunów prawnych pod warunkiem, że: w przypadku wieku uczestnika powyżej 16 roku życia, druga osoba w osadzie ukończyła 18 lat, w przypadku wieku uczestnika poniżej 16 roku życia, drugą osobą w osadzie jest jej rodzic lub prawny opiekun.  Uczestnicy startują obowiązkowo w kamizelkach asekuracyjnych.

Organizatorem wydarzenia jest Regionalny Park Edukacji, Kultury i Turystyki w Rynie. II Regaty Wioślarskie o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Ryn odbędą się 1 maja podczas Majówki nad Jeziorem Ryńskim. Biuro regat mieścić się będzie na nabrzeżu Jeziora Ryńskiego przy ul. Portowej w Rynie. Regaty rozegrane zostaną jednoetapowo na trasie o długości ok. 1100 metrów na Jeziorze Ryńskim.

Zgłoszeń można dokonywać poprzez dostarczenie wypełnionego formularza mailowo lub osobiście: [email protected], Regionalny Park Edukacji, Kultury i Turystyki w Rynie ul. Kopernika 16 I piętro, pokój nr 101.

Powiązane artykuły

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Media Społecznościowe

5,231FaniLubię
1,524ObserwującyObserwuj
121SubskrybującySubskrybuj

Najnowsze artykuły

Najnowsze komentarze