środa, 29 maja, 2024

Nowe oblicze przystanków autobusowych w Pieckach

Dzięki współpracy fotografa Marcina Brzezińskiego oraz Gminy Piecki przystanki autobusowe w gminie zyskały nowy wygląd. Teraz mieszkańcy i turyści, czekając na swój środek lokomocji, będą mogli podziwiać wystawę fotograficzną, ukazującą lokalną faunę i florę.

Wczorajszy wieczór już będzie na zawsze w mojej pamięci. Chciałbym serdecznie podziękować Pani Wójt Gminy Piecki Agnieszce Kurczewskiej za pomoc w realizacji mojego pomysłu, jakim było pokazanie moich zdjęć w miejscu widocznym dla ludności – pisze na swojej stronie społecznościowej Marcin Brzeziński. – Takim miejscem od teraz będą przystanki autobusowe w Pieckach Tematem przewodnim wystawy jest „Fauna i flora w gminie Piecki”. Na zdjęciach możemy zobaczyć jakie nasza gmina posiada piękne tereny i jakie występują na nich zwierzęta.

Fotograf jednocześnie podkreśla, że wystawa będzie się zmieniała i co jakiś czas pojawią się nowe zdjęcia, co sprawi, że nowe fotografie będą cały czas umilać mieszkańcom i turystom czas w oczekiwaniu na środek lokomocji.

Powiązane artykuły

5 KOMENTARZE

  1. Słowa mają ogromną moc, Ja bardzo w to wierzę. Mogą inspirować, dawać motywację lub pocieszenie, a gdy go potrzeba. Czasem w jednym zdaniu jak zaklęta jest mądrość, której szukamy w życiu przez bardzo długi czas. zapraszam do siebie 🙂

  2. Prawdziwy z Ciebie talent i mistrz pióra. Z ogromną łatwością przekładasz myśli na słowa a słowa na zdania… trzymaj tak dalej, dbaj i pięlęgnuj swego bloga… Skąd czerpiesz tak ciekawe inspiracje ?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Media Społecznościowe

5,231FaniLubię
1,524ObserwującyObserwuj
121SubskrybującySubskrybuj

Najnowsze artykuły

Najnowsze komentarze