czwartek, 20 czerwca, 2024

,,Iskierka Nadziei” uświetniła Dzień Pracownika Socjalnego

Z okazji Dnia Pracownika Socjalnego 23 listopada 2021 roku „Iskierka Nadziei” przygotowała dla pracowników Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Pieckach uroczyste spotkanie. Specjalnie na tę okazję seniorzy przygotowali kabaret słowno-muzyczny opowiadający o codziennej pracy pracowników socjalnych oraz o zmaganiu się z trudnościami jakie nieraz napotykają oni w swojej codziennej pracy.

Spotkanie rozpoczęła Zofia Chrostek, kierując na ręce kierownik GOPS Teresy Nowackiej serdeczne życzenia do wszystkich pracowników oraz zapraszając do wspólnego świętowania przy ,, słodkim poczęstunku” przygotowanym przez ,,Iskierkę Nadziei”.

Do udziału w spotkaniu została zaproszona wójt gminy Piecki Agnieszka Kurczewska, która przybyła wraz z sekretarzem gminy oraz Przewodniczącą Komisji Zdrowia, Rodziny i Polityki Społecznej.

Podczas przywitania wójt skierowała do wszystkich pracowników GOPS słowa uznania i podziękowania za dotychczasową pracę i osobiste zaangażowanie w pomoc niesioną potrzebującym. Przekazała także życzenia, ,,słodki kosz upominkowy” oraz pogratulowała kierownikowi GOPS Teresy Nowackiej otrzymanej w dniu 18 listopada b.r. w Filharmonii w Olsztynie Nagrody Zespołowej Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego za wybitne osiągnięcia w dziedzinie pomocy i integracji społecznej.

Spotkanie było okazją do wspólnego biesiadowania i rozmowy.To prawdziwy zaszczyt i szczęście być uczestnikiem takiego serdecznego spotkania, które było potwierdzeniem wieloletniej współpracy grupy seniorów z GOPS w Pieckach. Za wniesioną radość, szczyptę humoru i przepyszny słodki poczęstunek, serdecznie dziękujemy – powiedziała pod koniec uroczystości kierownik GOPS Piecki Teresa Nowacka.

Powiązane artykuły

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Media Społecznościowe

5,231FaniLubię
1,524ObserwującyObserwuj
121SubskrybującySubskrybuj

Najnowsze artykuły

Najnowsze komentarze