środa, 29 maja, 2024

Gmina Piecki: Wsparcie dzieci z rodzin pegeerowskich w rozwoju cyfrowym

Urząd Gminy Piecki informuje, że dnia 4 października br. ogłoszono Konkurs grantowy pn.: „Cyfrowa Gmina – Wsparcie dzieci z rodzin pegeerowskich w rozwoju cyfrowym – GRANTY PPGR”. W ramach Konkursu Gmina będzie mogła zakupić sprzęt komputerowy wraz z dwuletnim dostępem do Internetu dla dzieci z rodzin byłych pracowników PGR-ów.

Dofinansowanie można uzyskać na:

  • ​​sprzęt komputerowy z urządzeniami peryferyjnymi i akcesoriami oraz niezbędnym oprogramowaniem, umożliwiających pracę zdalną, w tym niezbędne akcesoria i oprogramowanie dla osób z niepełnosprawnościami;
  • ubezpieczenie zakupionego sprzętu komputerowego;
  • usługę zapewniającą dostęp do Internetu na sprzęcie komputerowym zakupionym w ramach projektu, w przypadku gdy opiekun prawny w oświadczeniu wskaże na brak możliwości zapewnienia usługi dostępu do Internetu.

Warunkiem skorzystania z pomocy jest złożenie przez rodzica dziecka lub osobę pełnoletnią OŚWIADCZENIA RODZICA/OPIEKUNA PRAWNEGO lub OŚWIADCZENIA UCZNIA SZKOŁY ŚREDNIEJ, KTÓRY OSIĄGNĄŁ PEŁNOLETNOŚĆ wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych.

UWAGA: Oświadczenia wraz z adnotacją o dostępie do Internetu lub jego braku należy składać w terminie do max. 29 października 2021 roku w:

  • Urzędzie Gminy Piecki, ul. Zwycięstwa 34, 11-710 Piecki;
  • Szkole Podstawowej w Pieckach, ul. Zwycięstwa 23, 11-710 Piecki;
  • Szkole Podstawowej w Nawiadach, Nawiady  31, 11-710 Nawiady;

WIĘCEJ INFORMACJI ORAZ WYMAGANE OŚWIADCZENIA

Powiązane artykuły

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Media Społecznościowe

5,231FaniLubię
1,524ObserwującyObserwuj
121SubskrybującySubskrybuj

Najnowsze artykuły

Najnowsze komentarze