piątek, 21 czerwca, 2024

Twórczość Zdzisława Beksińskiego w Olsztynie

Jeszcze niemal przez miesiąc można w Olsztynie oglądać niezwykłą wystawę poświęconą słynnemu artyście, która została zainaugurowana podczas Dni Olsztyna.

Wystawa to niezwykłe połączenie obrazu i dźwięku. Część prac prezentowana jest w sposób multimedialny, na wielkoformatowych ekranach, w połączeniu z muzyką. Można też wejść do wnętrza obrazów, dzięki wirtualnej rzeczywistości. Poza tym na wystawie prezentowane są fotografie, fotomontaż oraz grafika komputerowa.

Charakter i specyfika wystawy pozwalają na godzinny limit maksymalnie 40 uczestników – informuje organizator wydarzenia, Miejski Ośrodek Kultury. – Zgodnie z obowiązującymi przepisami w tej liczbie będą mogły być 23 osoby zaszczepione i 17 niezaszczepionych.

Bezpłatne wejściówki można odbierać w kasie Muzeum Nowoczesności w Tartaku Raphaelsohnów w trybie tygodniowym. To oznacza, że będzie można pobrać wejściówkę na siedem dni do przodu. W przypadku chęci odwiedzenia wystawy wraz z pokazem wirtualnej rzeczywistości koszt wstępu to 15 złotych.

Wejście na wystawę odbywa się o pełnych godzinach – do końca lipca od poniedziałku do czwartku od 11:00-17:00, w weekendy (sobota-niedziela) o godzinę dłużej, natomiast w sierpniu od poniedziałku do czwartku  13:00-20:00 (ostatnie wejście o 19:00), a w soboty i niedziele między 12:00 a 20:00 (ostatnie wejście o 19:00).

źródło: olsztyn.eu

Powiązane artykuły

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Media Społecznościowe

5,231FaniLubię
1,524ObserwującyObserwuj
121SubskrybującySubskrybuj

Najnowsze artykuły

Najnowsze komentarze