piątek, 19 lipca, 2024

Olsztyn: Nastolatka próbowała rzucić się pod pociąg

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie zapobiegli tragedii z udziałem nastolatki, która chciała odebrać sobie życie.

W poniedziałek (28.06.2021) po południu oficer dyżurny olsztyńskiej jednostki policji otrzymał informację o nastolatce, która najprawdopodobniej znalazła się sytuacji zagrażającej jej życiu. Z przekazanych policji informacji wynikało, że młoda mieszkanka Olsztyna może spróbować odebrać sobie życie.

Policjanci ustalili dane personalne nastolatki i dotarli do rodziny pokrzywdzonej, by wkrótce rozpocząć poszukiwania nastolatki w terenie. Po nitce do kłębka, a właściwie po pozostawionych przez nastolatkę śladach, mundurowi ustalili, że nieletnia może znajdować się w rejonie torów kolejowych. Nie było chwili do stracenia. Policjanci pozostawili radiowóz przy nasypie kolejowym i przystąpili do przeszukiwania okolicznego terenu przy Al. Armii Krajowej w Olsztynie.

Po pokonaniu licznych zarośli, krzewów i skarp w rejonie torowiska, w pewnym momencie funkcjonariusze zauważyli młodą dziewczynę siedzącą na torach. Jej zachowanie od razu zaniepokoiło policjantów. Roztrzęsiona nastolatka na widok patrolu policji próbowała ucieczki, na szczęście policjanci byli szybsi. Dogonili dziewczynę i udzielili jej niezbędnej pomocy. Nastolatka miała zranioną rękę, którą opatrzyli policjanci. Na miejsce wezwano karetkę pogotowia.

Ostatecznie ta historia nie skończyła się tragedią. Dziewczyna została przewieziona do jednego z olsztyńskich szpitali, gdzie pozostała pod opieką lekarzy specjalistów.

źródło: KMP Olsztyn

Powiązane artykuły

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Media Społecznościowe

5,231FaniLubię
1,524ObserwującyObserwuj
121SubskrybującySubskrybuj

Najnowsze artykuły

Najnowsze komentarze