piątek, 14 czerwca, 2024

Lot nad Warmią – licytacja tylko do poniedziałku

Na prezent urodzinowy, imieninowy, dla nowożeńców czy z okazji rocznicy ślubu – to może być nietuzinkowy podarunek z celem charytatywnym w tle. Do wylicytowania jest przelot samolotem dla trzech osób Szlakiem Świętej Warmii.

To będzie 1,5-godzinny przelot samolotem po malowniczej trasie, która wiedzie z lądowiska w Gryźlinach w gminie Stawiguda, przez Bałdy, Olsztyn, Świętą Lipkę, Reszel, Stoczek Klasztorny, Lidzbark Warmiński, Pieniężno, Braniewo, Frombork, Chwalęcin, Krosno, Dobre Miasto, Głotowo, Gietrzwałd, z ponownym lądowaniem w Gryźlinach. Osoba, która wygra licytację, powinna zarezerwować sobie czas 10 lipca. Wówczas z osobami towarzyszącymi wzbije się w niebo podczas VIII Rodzinnego Pikniku Lotniczego Pod Niebem Świętej Warmii w Gryźlinach.

– Do pokonania będzie 300 km w powietrzu. Gwarantuję niesamowite wrażenia podczas oglądania naszej pięknej krainy z lotu ptaka – mówi Andrzej Abako, starosta olsztyński.

Voucher jest do wylicytowania na Allegro. Aukcja potrwa do 21 lutego. Cena wywoławcza, czyli 1000 zł, została już przelicytowana. Jaka kwota zostanie osiągnięta? Okaże się wkrótce.

– Zachęcam do licytowania. Przelot będzie ciekawą atrakcją turystyczną, z pewnością będą to niezapomnianie chwile, a przy okazji możemy pokazać swoje dobre serce i pomóc stowarzyszeniu w zbiórce pieniędzy na hospicjum – zachęca starosta.

Aby zobaczyć piękno Warmii z lotu ptaka, wystarczy wesprzeć licytację, która odbywa się w związku z tegoroczną 24. Wentą Dobroczynną. To wydarzenie odbędzie się 20 lutego w sali koncertowej Państwowej Szkoły Muzycznej w Olsztynie. Początek zaplanowano na godz. 12.

Karty wstępu są dostępne w recepcji Kurii Metropolitalnej przy ul. Pieniężnego 22, w Biurze Podróży Cezar w Olsztynie, w Olsztyńskim Stowarzyszeniu Hospicyjnym Palium. Na uczestników będą czekać licytacje i loteria fantowa. Gwiazdą będzie Stanisław Soyka. Zebrane datki zostaną przekazane na rzecz Olsztyńskiego Stowarzyszenia Hospicyjnego „Palium” i wesprą budowę hospicjum.

źródło: powiat olsztyński

Powiązane artykuły

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Media Społecznościowe

5,231FaniLubię
1,524ObserwującyObserwuj
121SubskrybującySubskrybuj

Najnowsze artykuły

Najnowsze komentarze