wtorek, 16 lipca, 2024

Tegoroczny finał Milko Mazury MTB odbędzie się w Starych Jabłonkach

Już jutro (17 września 2022 roku) odbędą się ostatnie w tym sezonie wyścigi w ramach cyklu Milko Mazury MTB. Areną rywalizacji finałowej edycji będą Stare Jabłonki.

Miasteczko wyścigu zlokalizowane zostanie w Hotel Anders, który położony jest bezpośrednio nad jeziorem Szeląg Mały (Mazury Zachodnie) na terenie Rezerwatu Sosny Taborskiej. Dzięki dogodnej lokalizacji wśród lasów i jezior, które skłaniają do uprawiania sportów wodnych i turystyki pieszej to doskonałe miejsce do odpoczynku.Ostatnia w tym sezonie rywalizacja rozegra się na czterech dystansach:

  • PRO: 99 km (1980 metrów przewyższenia) – 3 rundy po 33 km (660 metrów przewyższenia)
  • Expert: 66 km (1320 metrów przewyższenia) – 2 rundy po 33 km (660 metrów przewyższenia)
  • HOBBY|Electofun E-BIKE RACE: 1 runda 33 km (660 metrów przewyższenia)
  • Fun – 16,6 km (270 metrów przewyższenia) – 2 rundy po 8,34 km (135 metrów przewyższenia)

Podczas Wielkiego Finału rozstrzygnął się również rywalizacje w Klasyfikacjach Generalnych cyklu, zarówno indywidualne jak i drużynowe. W Klasyfikacjach Generalnych Milko Mazury MTB zostaną sklasyfikowani zawodnicy, którzy ukończyli co najmniej siedem wyścigów, uwzględniane będą najlepsze starty zawodnika.

Trofea sportowe otrzyma 3 najlepszych zawodników w Klasyfikacji Open ( PRO, EXPERT, HOBBY, FUN) oraz w każdej kategorii wiekowej zgodnie z regulaminiem ( PRO, Expert, HOBBY).

Powiązane artykuły

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Media Społecznościowe

5,231FaniLubię
1,524ObserwującyObserwuj
121SubskrybującySubskrybuj

Najnowsze artykuły

Najnowsze komentarze