środa, 29 maja, 2024

Straż Graniczna zatrzymała poszukiwanych mężczyzn

Funkcjonariusze z Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej zatrzymali dwóch mężczyzn poszukiwanych przez polski wymiar sprawiedliwości. Pierwszy to podejrzany o kradzież mieszkaniec Ełku. Drugi, mieszkaniec obwodu kaliningradzkiego, który nie opłacił wcześniej zasądzonej kary grzywny.

Mieszkańca Ełku zatrzymano wczoraj na lotniczym przejściu granicznym Mazury. 44-latek przyleciał z Londynu. W trakcie weryfikacji dokumentów tożsamości, funkcjonariusze SG potwierdzili, że poszukuje go ełcka prokuratura i policja za kradzież portfela z pieniędzmi. Funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Olsztynie zatrzymanego przekazali policjantom. Tego samego dnia na drogowym przejściu granicznym w Grzechotkach stawił się mieszkaniec obwodu kaliningradzkiego. Okazało się, że 53-latek nie opłacił wcześniej zasądzonej grzywny. Mężczyzna po uregulowaniu zaległości ruszył w dalszą podróż.

Od początku roku funkcjonariusze z Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej zatrzymali 29 poszukiwanych ( 14 Rosjan, 12 Polaków, oraz obywatela Mołdawii, Gruzji i Litwy) m.in. za kradzieże, czy nieopłacone grzywny na łączną kwotę ponad 121 tys. zł.

źródło: W-M OSG

Powiązane artykuły

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Media Społecznościowe

5,231FaniLubię
1,524ObserwującyObserwuj
121SubskrybującySubskrybuj

Najnowsze artykuły

Najnowsze komentarze