poniedziałek, 27 maja, 2024

Samorządowcy dziękują komendantowi WOSzK za wieloletnią współpracę

Komendant Wojskowego Ośrodka Szkoleniowo-Kondycyjnego w Mrągowie ppłk Wojciech Choiński otrzymał awans i w najbliższym czasie przejdzie do służby w innej jednostce podległej Dowództwu Garnizonu Warszawa. Kto będzie nowym komendantem w Mrągowie?

26 stycznia z inicjatywy starosty mągowskiego Barbary Kuźmickiej-Rogala odbyło się uroczyste spotkanie z udziałem przedstawicieli samorządów w powiecie, podczas którego podziękowano za współpracę ppłk Wojciechowi Choińskiemu – Komendantowi Wojskowego Ośrodka Szkoleniowo-Kondycyjnego w Mrągowie.

Od wielu lat  WOSzK w Mrągowie bardzo aktywnie współuczestniczy w realizacji  inicjatyw społecznych i projektów na rzecz uczniów mrągowskich szkół, w szczególności ponadpodstawowych.

Wymierny wkład Ośrodka w budowaniu świadomości patriotycznej młodzieży, która planuje związać swoją przyszłość ze służbami mundurowymi (uczniowie CKZiU) jest bardzo pozytywnie odbierany przez władze samorządowe powiatu oraz lokalne środowisko i jest niewątpliwie owocem bardzo dobrej współpracy z kierownictwem WOSzK.

Dotychczasowemu komendantowi, który otrzymał awans i przechodzi do służby w innej Jednostce podległej Dowództwu Garnizonu Warszawa, samorządowcy przekazali gratulacje i życzenia kolejnych sukcesów zawodowych.

W najbliższych dniach poznamy nazwisko osoby, który przejmie obowiążki komendanta WOSzK w Mrągowie.

Powiązane artykuły

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Media Społecznościowe

5,231FaniLubię
1,524ObserwującyObserwuj
121SubskrybującySubskrybuj

Najnowsze artykuły

Najnowsze komentarze