niedziela, 26 maja, 2024

Kolorowe zakończenie wakacji w Giżycku

21 sierpnia 2021 roku odbędzie się Festiwal Kolorów w giżyckiej Twierdzy Boyen. Podczas Festiwalu będzie prowadzona charytatywna zbiórka na rzecz Igorka Kamińskiego.

Festiwal Kolorów to popularna zabawa polegająca na wyrzucaniu w górę przez tysiące ludzi Kolorów Holi, które tworzą wielką barwną chmurę! Cały festiwal wypełnia atmosfera wiecznej wesołości. Młodzi i starsi, wszyscy tańczą, śpiewają i bawią się, rzucając Kolory w powietrze! To idealne miejsce aby się wyszaleć i zrobić niesamowite zdjęcia. Wyrzuty Kolorów Holi będą następować co pół godziny! Dodatkowo: wyrzuty konfetti, wyrzutnie ognia i CO2.

Bilety w cenie 25 zł (-20% przy okazaniu Giżyckiej Karty Mieszkańca) do kupienia w kasie stacjonarnej kina Nowa Fala oraz online na kino.gizycko.pl. Dzieci poniżej 7 roku życia wchodzą bezpłatnie!

Ze względu bezpieczeństwa nie można przynosić własnych proszków innych niż „Kolory Holi” (można je nabyć na www.koloryholi.pl). Proszki zapewniane przez organizatorów są przyjazne środowisku, nieszkodliwe, niealergiczne i posiadają odpowiednie certyfikaty. Kolory łatwo zmywają się ze skóry oraz znikają z większości materiałów podczas prania!

Podczas Festiwalu będzie prowadzona charytatywna zbiórka na rzecz Igorka Kamińskiego pod patronatem burmistrza Giżycka Wojciecha Karola Iwaszkiewicza.

Powiązane artykuły

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Media Społecznościowe

5,231FaniLubię
1,524ObserwującyObserwuj
121SubskrybującySubskrybuj

Najnowsze artykuły

Najnowsze komentarze