czwartek, 20 czerwca, 2024

5. Mazurskie TransFormacje Taneczne – znamy wyniki [zdjęcia]

W miniony weekend Mrągowskie Centrum Kultury wspólnie z Młodzieżowym Domem Kultury w Mrągowie zorganizowali 5. Mazurskie TransFormacje Taneczne. Impreza po raz kolejny przyciągnęła tłumy tancerzy w różnym przedziale wiekowym z całej Polski.

Spotkaniu grup tanecznych reprezentujących różne style i techniki tańca, przyświeca idea dzielenia się pasją, wzajemna inspiracja i wymiana doświadczeń. Zespoły zaprezentowały się w dwóch kategoriach tanecznych: art dance i street dance oraz w kilku kategoriach wiekowych: od najmłodszych, po starszych i dorosłych.

Wyniki

Kategoria STREET DANCE

do 8 lat

I miejsce (400 zł) – HIPHOPKI z Młodzieżowego Domu Kultury w Mrągowie

I miejsce (400 zł) – HIPHOPOWE DZIECIAKI MINI z Kętrzyńskiego Centrum Kultury

9-11 lat

I miejsce (700 zł) – MAGIC ze  Studia Tańca Top 10 Białystok

II miejsce (500 zł) – POWER YOUNG ze Studia Tańca Eska z Sejn

III miejsce (300 zł) – FLOWIN’ KIDS z What’s Up Studio Białystok

Wyróżnienie (200 zł) – NA LUZIE ze Studia Tańca Top 10 Białystok

12-15 lat

I miejsce (700 zł) – SMYKI z Młodzieżowego Domu Kultury w Mrągowie

II miejsce (500 zł) – FLOW HUMTERS z What’s Up Studio Białystok

III miejsce (300 zł) – UNITY ze Studia Tańca Top 10 Białystok

16 lat +

I miejsce (800 zł) – FILLED WITH FLOW z What’s Up Studio Białystok

II miejsce (600 zł) – REM z Młodzieżowego Dom Kultury w Mrągowie

III miejsce (400 zł) – CREW ze Studia Tańca Eska Augustów

30 lat +

I miejsce (700 zł) – DZIADY ze Studia Tańca Top 10 Białystok

II miejsce (400 zł) – LAST MINUTE z Kętrzyńskiego Centrum Kultury

II miejsce (400 zł) – UNIKAT z Młodzieżowego Domu Kultury w Mrągowie

Kategoria ART DANCE

do 8 lat

I miejsce (500 zł) – DZIECIĘCY TEATR RUCHU KOSTKA III z Movoment Art Studio – Szkoła Tańca i Teatr Ruchu Mrągowo

II miejsce (300 zł) – GWIAZDECZKI z Domu Kultury w Rucianym-Nidzie

III miejsce (200 zł) – KRASNALE z Malborskiego Centrum Kultury i Edukacji

Wyróżnienie (200 zł) – TAŃCE PRZEDSZKOLAŃCE z Gminnego Ośrodka Kultury „Pegaz” w Pieckach

9-11 lat

I miejsce (700 zł) – TEATR RUCHU KOSTKA z Movoment Art Studio – Szkoła Tańca i Teatr Ruchu Mrągowo

II miejsce (500 zł) – HAPPY KIDS z Gminnego Ośrodka Kultury „Pegaz” w Pieckach

III miejsce (300 zł) – MSTW MINI FLOW z Mrągowskiego Centrum Kultury

Wyróżnienie (200 zł) – CALINECZKI z Malborskiego Centrum Kultury i Edukacji

12-15 lat

I miejsce (700 zł) – PRACOWNIA TAŃCA PRYZMAT MINI z Fundacji Tańca i Sztuki ARToffNIA Olsztyn

II miejsce (500 zł) – INTRO z Gminnego Ośrodka Kultury „Pegaz” w Pieckach

III miejsce (250 zł) – GRAWITACJA z Kętrzyńskiego Centrum Kultury

III miejsce (250 zł) – MINIATURKA z Klubu 11 Mazurskiego Pułku Artylerii w Węgorzewie 

art dance 16+

I miejsce (800 zł) – TEATR TAŃCA AKRO I z Młodzieżowego Domu Kultury w Toruniu

II miejsce (600 zł) – IMPULS z Węgorzewskiego Centrum Kultury

III miejsce (400 zł) – MINI DANCE z Klubu 11 Mazurskiego Pułku Artylerii w Węgorzewie

art dance 30+

I miejsce (700 zł) – PRACOWNIA TAŃCA PRYZMAT DINOZAURY z Fundacji Tańca i Sztuki ARToffNIA Olsztyn

II miejsce (500 zł) – TEATR RUCHU LUMINA z Movement Art Studio – Szkoła Tańca i Teatr Ruchu Mrągowo

III miejsce (300 zł) – bezWAD z Klubu 11 Mazurskiego Pułku Artylerii w Węgorzewie

Powiązane artykuły

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Media Społecznościowe

5,231FaniLubię
1,524ObserwującyObserwuj
121SubskrybującySubskrybuj

Najnowsze artykuły

Najnowsze komentarze