piątek, 14 czerwca, 2024

Zmiany w Mrągowskim Centrum Kultury. Agnieszka Michalska nowym dyrektorem

W poniedziałek Lech Gołębicki po wielu latach przestał być dyrektorem Mrągowskiego Centrum Kultury. Jak poinformował Urząd Miejski w Mrągowie nowym dyrektorem została aktorka Agnieszka Michalska.

Podpisanie umowy i wręczenie aktu powołania odbyło się we wtorek rano w Urzędzie Miejskim w Mrągowie.

Pani Michalska zastąpi na stanowisku Pana Lecha Gołębickiego, który nie odchodzi z naszej kulturalnej placówki, będzie pełnić funkcję kierowniczą i mam pewność, że będzie (wspólnie z Panią Dyrektor) realizować wiele cennych inicjatyw na rzecz naszego miasta i mieszkańców — poinformował o swojej decyzji burmistrz Mrągowa Stanisław Bułajewski. Nowej Pani Dyrektor serdecznie gratuluję i życzę powodzenia w realizacji zaplanowanych przedsięwzięć kulturalnych. Panu Lechowi, dotychczasowemu dyrektorowi, dziękuję za dobrą współpracę, życzę sukcesów i powodzenia na nowym stanowisku.

Agnieszka Michalska jest aktorką. Zadebiutowała w 1993 roku rolą Zosi w „Weselu” Stanislawa Wyspańskiego wystawianym w Teatrze im. Adama Mickiewicza w Częstochowie. W 1995 ukończyła studia na Wydziale Aktorskim PWSFTviT w Łodzi. Ogólnopopolską rozpoznawalność zdobyła za sprawą roli Krysi Drewnowskiej w serialu „Lokatorzy” (1999r.). Występowała w teatrach: im. Adama Mickiewicza w Częstochowie (1993), Powszechnym im. Jana Kochanowskiego w Radomiu (1995), im. Stefana Jaracza w Olsztynie (2004).

W związku z odwołaniem z dniem 21.02.2022 r. ze stanowiska dyrektora Mrągowskiego Centrum Kultury serdecznie dziękuję wszystkim osobom, instytucjom, stowarzyszeniom, firmom, z którymi przez ostatnie kilkanaście lat miałem przyjemność pracować nad mrągowskimi imprezami. Dziękuję przede wszystkim pracownikom Mrągowskiego Centrum Kultury, bo to praca całego zespołu tworzyła kształt poszczególnych imprez i widzom korzystającym z oferty MCK. Dziękuję wielu współorganizatorom imprez, radnym, burmistrzom, pracownikom Urzędu Miejskiego, z którymi przez te lata współpracowałem. Mam nadzieję, że zmiany jakie zachodziły w ostatnich latach w ofercie kulturalnej i stanie infrastruktury kulturalnej były widoczne i zostaną przez Państwa pozytywnie ocenione.

napisał były już dyrektor MCK Lech Gołębicki

Powiązane artykuły

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Media Społecznościowe

5,231FaniLubię
1,524ObserwującyObserwuj
121SubskrybującySubskrybuj

Najnowsze artykuły

Najnowsze komentarze