niedziela, 26 maja, 2024

Zasłużona emerytura dla dyrektora Zespołu Szkół Gminy Mrągowo

Podczas sierpniowej sesji rady gminy Mrągowo uroczyście pożegnano odchodzącego na emeryturę dyrektora Zespołu Szkół Gminy Mrągowo Bogdana Kossakowskiego, który na rzecz samorządu przepracował ponad 24 lata.

Serdecznie dziękuję za cały wkład w rozwój oświaty naszej gminy. Lata Pana pracy obejmują kilka pokoleń wychowanków naszych szkół. Dziękuję za wiedzę i doświadczenie, którym dzielił się Pan z nami na co dzień, a w imieniu samorządu gminy życzę spokoju na emeryturze – mówił podczas sesji wójt Piotr Piercewicz.

Dyrektor Bogdan Kossakowski podziękował byłym i obecnym współpracownikom, radnym, sołtysom i pedagogom pracującym przez te lata w szkołach gminy Mrągowo. Jednocześnie poinformował, że zamierza być nadal aktywną osobą, włączając się w pracę na rzecz stowarzyszeń oraz samorządów.

Wójt poinformował jednocześnie, że nowym dyrektorem Zespołu Szkół Gminy Mrągowo została Ewa Ptak, czyli wieloletni pracownik ZOS.

źródło: Gmina Mrągowo/ red.

Powiązane artykuły

5 KOMENTARZE

  1. Prawdziwy z Ciebie talent i mistrz pióra. Z ogromną łatwością przekładasz myśli na słowa a słowa na zdania… trzymaj tak dalej, dbaj i pięlęgnuj swego bloga… Skąd czerpiesz tak ciekawe inspiracje ?

  2. Cechą talentu jest niemożność pisania na zamówienie… Poza tym to Zgadzam sie z Toba w 100 i popieram w/w poglady w soposb proSubiektywny 🙂 E. Zegadlowicz.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Media Społecznościowe

5,231FaniLubię
1,524ObserwującyObserwuj
121SubskrybującySubskrybuj

Najnowsze artykuły

Najnowsze komentarze