sobota, 25 marca, 2023

Wielkie serca mieszkańców gminy Mrągowo

W niedzielę 20 marca 2022r. odbył się charytatywny koncert na rzecz potrzebujących mieszkańców Ukrainy, którzy przybyli na teren gminy Mrągowo. Dzięki zaangażowaniu ludzi udało się zebrać 10 tysięcy złotych. Dochód został w całości przeznaczony na zakup najpotrzebniejszych produktów.

Na scenie w Sali w Ogrodzie (Wola Muntowska) pojawili się lokalni artyści, harcerze z mrągowskiego Hufca im. Janusza Korczaka, a także uczniowie szkół w Bartoszycach i Górowie Iławeckim. Widzowie mogli wysłuchać ponad dwugodzinnego koncertu. W organizację koncertu zaangażowały się wszystkie Koła Gospodyń Wiejskich z gminy Mrągowo, które przygotowały wypieki, a także wyroby rękodzielnicze, które można było zakupić na stoiskach.

Serdecznie dziękuję i gratuluję wszystkim osobom zaangażowanym w to wydarzenie! W szczególności dla gospodarzy tego wieczoru – Państwa Danuty i Marka Szczerba, Teresy Jachimowicz oraz Koła Gospodyń Wiejskich w Muntowie – mówi wójt gminy Mrągowo Piotr Piercewicz. Dzięki wszystkim gościom, którzy odwiedzili nas w Sali w Ogrodzie w Woli Muntowskiej, udało się uzbierać 10 tysięcy złotych! Dochód w całości został przeznaczony na zakup najważniejszych produktów dla mieszkańców Ukrainy.

Powiązane artykuły

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Media Społecznościowe

5,231FaniLubię
1,524ObserwującyObserwuj
121SubskrybującySubskrybuj
spot_img

Najnowsze artykuły

Najnowsze komentarze