środa, 22 maja, 2024

Wielkie serca mieszkańców gminy Mrągowo

W niedzielę 20 marca 2022r. odbył się charytatywny koncert na rzecz potrzebujących mieszkańców Ukrainy, którzy przybyli na teren gminy Mrągowo. Dzięki zaangażowaniu ludzi udało się zebrać 10 tysięcy złotych. Dochód został w całości przeznaczony na zakup najpotrzebniejszych produktów.

Na scenie w Sali w Ogrodzie (Wola Muntowska) pojawili się lokalni artyści, harcerze z mrągowskiego Hufca im. Janusza Korczaka, a także uczniowie szkół w Bartoszycach i Górowie Iławeckim. Widzowie mogli wysłuchać ponad dwugodzinnego koncertu. W organizację koncertu zaangażowały się wszystkie Koła Gospodyń Wiejskich z gminy Mrągowo, które przygotowały wypieki, a także wyroby rękodzielnicze, które można było zakupić na stoiskach.

Serdecznie dziękuję i gratuluję wszystkim osobom zaangażowanym w to wydarzenie! W szczególności dla gospodarzy tego wieczoru – Państwa Danuty i Marka Szczerba, Teresy Jachimowicz oraz Koła Gospodyń Wiejskich w Muntowie – mówi wójt gminy Mrągowo Piotr Piercewicz. Dzięki wszystkim gościom, którzy odwiedzili nas w Sali w Ogrodzie w Woli Muntowskiej, udało się uzbierać 10 tysięcy złotych! Dochód w całości został przeznaczony na zakup najważniejszych produktów dla mieszkańców Ukrainy.

Powiązane artykuły

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Media Społecznościowe

5,231FaniLubię
1,524ObserwującyObserwuj
121SubskrybującySubskrybuj

Najnowsze artykuły

Najnowsze komentarze