środa, 29 maja, 2024

W Mrągowie odbędzie się kolejna edycja Gali Stand-up

Czołowi polscy stand up-erzy ponownie pojawią się nad jeziorem Czos za sprawą II edycji Gali Stand-up Mrągowo, która odbędzie się 21 sierpnia 2021r.

Mateusz Kossakowski: Kiedy w twojej głowie po raz pierwszy pojawiła się idea organizowania imprez stand-upowych w Mrągowie?

Łukasz Ostapowicz: Inicjatywa zrodziła się w styczniu 2017 roku, jeszcze za czasów „starej” Ceglanej. Wtedy zacząłem przygodę z różnymi rodzajami kultury. Pomyślałem, że zaserwuję publiczności taką formę rozrywki. Te imprezy się przyjęły. Razem z Jaksą (Arkadiusz Jaksa Jakszewicz – przyp. red.) – moim wieloletnim gospodarzem sceny – staramy się organizować wieczory stand-opowe w Mrągowie co miesiąc.

MK: Czym różni się mrągowska gala stand-upu od innych tego typu imprez w Polsce?

ŁO: Pomysł powstał jeszcze w 2019 roku. Postanowiłem wtedy przetrzeć szlak na dużym amfiteatrze. A jako, że stand-up jest co raz bardziej popularny to pomyślałem, że od tego zacznę. I tak oto w 2020 roku zorganizowałem I Galę Stand-up Mragowo. Jest to jednorazowe wydarzenie, ten program i skład można zobaczyć tylko i wyłącznie w Mrągowie.. W tym roku stand-up będziemy serwować 2 dni. 21 sierpnia w formie Gali na mrągowskim amfiteatrze, dzień wcześniej podczas konkursu „open mic”, który organizujemy na terenie Miasteczka Mrongoville.

MK: Jak będzie wyglądać open mic? Co będzie do wygrania?

ŁO: Ze wszystkich zgłoszeń zostanie wybranych 10 uczestników, którzy zaprezentują swoje stand-upowe umiejętności przed mrągowską publicznością, która oceni ich występy. konkurs komików w formie „open mic” czyli krótkie, ok 10 minutowe występy. Nagrodzone zostaną trzy miejsca. Będą to nagrody pieniężne, statuetki oraz możliwość rozpoczęcia Gali na dużym amfiteatrze następnego dnia.

Drodzy fani stand-upu! Zapraszamy na II Galę Stand-up Mrągowo! 

Prowadzenie: ABELARD GIZA i KACPER RUCIŃSKI

  • Na scenie w żartach:
  • PIOTR ZOLA SZULOWSKI
  • KATARZYNA PIASECKA
  • ADAM VAN BENDLER
  • BŁAŻEJ KRAJEWSKI
  • MICHAŁ LEJA
  • MACIEJ BRUDZEWSKI
  • ARKADIUSZ JAKSA JAKSZEWICZ
  • PAWEŁ BAKTERIA
  • + laureaci wieczoru OPEN MIC

muzyczny stand-up: CZESŁAW MOZIL

oprawa muzyczna: DJ BRD (Zabij Nudę)

Bilety do nabycia 

Powiązane artykuły

5 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Media Społecznościowe

5,231FaniLubię
1,524ObserwującyObserwuj
121SubskrybującySubskrybuj

Najnowsze artykuły

Najnowsze komentarze