piątek, 19 lipca, 2024

Studenci Uniwersytetu Trzeciego Wieku zakończyli rok akademicki

Rok akademicki 2020/2021 upłynął pod znakiem pandemii i studenci uniwersytetu nie mogli się ze sobą spotykać. Na zakończenie tegorocznej edukacji udało się jednak zorganizować wspólną biesiadę.

Podsumowanie roku akademickiego odbyło się w Mrągowskim Centrum Aktywności Lokalnej. Wzięli w niej udział władze i studenci MUTW, a także samorządowcy: burmistrz Mrągowa – Stanisław Bułajewski i wójt gminy Mrągowo – Piotr Piercewicz. Nie zabrakło także przyjaciół mrągowskiej uczelni: Katarzyny Królak – zarządcy mrągowskiego MCAL i prezes mrągowskiego Stowarzyszenia Polskich Dzieci Wojny – Marianny Szefler.

Kończymy kolejny rok naszej działalności. Niestety był on dla nas pechowy, bo towarzyszyła mu pandemia koronawirusa – powiedziała Halina Sawicka, prezes Mrągowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku. – Praktycznie nie spotykaliśmy się. Mimo to przetrwaliśmy, jesteśmy i dalej chcemy działać. Po wakacjach ruszamy na nowo! Już dziś zapraszam na inaugurację, którą zaplanowaliśmy na 4 października.

Mam głęboką nadzieję, że koronawirus już nie powróci, zagrożenie z dnia na dzień będzie coraz mniejsze i w końcu będziecie mogli bez obaw kontynuować swoje zajęcia – powiedział burmistrz Bułajewski. – Cieszę się, że jesteście w dobrych nastrojach. Życzę wszystkim dużo uśmiechu, zdrowia i do zobaczenia w październiku na spotkaniu inauguracyjnym!

źródło: UM Mrągowo

Powiązane artykuły

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Media Społecznościowe

5,231FaniLubię
1,524ObserwującyObserwuj
121SubskrybującySubskrybuj

Najnowsze artykuły

Najnowsze komentarze