środa, 24 kwietnia, 2024

Sławek Uniatowski zagra w Mrągowie

Koncert w Mrągowie, który odbędzie się już w sobotę 18 września 2021r. o godzinie 19.00 w Mrągowskim Centrum Kultury, będzie okazją do wysłuchania autorskich utworów artysty oraz jego największych idoli: Zbyszka Wodeckiego, Andrzeja Zauchy i Franka Sinatry. Nie zabraknie również takich utworów jak Honolulu czy 5 rano.

Sławek Uniatowski to wokalista, kompozytor, autor tekstów, multiinstrumentalista. Urodził się 11 maja 1984 roku w Toruniu. Już jako pięciolatek rozpoczął przygodę z instrumentami klawiszowymi. Jako nastolatek zaczął komponować i pisać teksty piosenek, współtworzył toruński zespół Kije, w którym komponował oraz grał na syntezatorach.

Pod koniec 2008 roku założył zespół Uniatowski Project. Jako jedyny wokalista z Polski miał przyjemność wystąpić na jednej scenie u boku największego amerykańskiego producenta muzycznego Davida Fostera, współpracującego z Whitney Houston, Celine Dion czy Michaelem Buble. Ma na swoim koncie również współpracę z takimi gwiazdami jak Zbigniew Wodecki, Jan Kanty Pawluśkiewicz, Kuba Badach. Koncertował w kraju i za granicą z big bandami, wykonując repertuar Franka Sinatry, Tony’ego Bennetta, Nat „King” Cole’a, Cheta Bakera czy Ellie Fitzgerald.

Organizatorami koncertu są: Mrągowskie Centrum Kultury oraz Natalii Studio. Bilety w cenie 120 zł są do nabycia w recepcji MCK.

Komunikat organizatorów

W związku z występującym stanem epidemii i często zmieniającymi się obostrzeniami zmuszeni byliśmy, w ciągu ostatnich kilkunastu miesięcy, do dokonywania wielu zmian związanych z organizacją koncertu Sławka Uniatowskiego. Dotyczyły one nowych terminów koncertu i układu widowni.


Ostatecznie, w porozumieniu z Artystą, ustaliliśmy, że koncert odbędzie się 18 września, tylko o godz. 19.00. Bilety zakupione na wcześniej planowany koncert o godz. 16.30 ważne są również na koncert o godz. 19.00. Prosimy o kontakt po 9.09.2021 r. w celu zamiany miejsc, tel. 89 7433466 lub e-mail:[email protected].


Zmiany w udostępnianiu liczby miejsc na widowni z 50% na 75%, niewliczanie do limitu osób w pełni zaszczepionych, spowodują wskazanie Państwu nowych miejsc już bezpośrednio przed koncertem.

Powiązane artykuły

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Media Społecznościowe

5,231FaniLubię
1,524ObserwującyObserwuj
121SubskrybującySubskrybuj

Najnowsze artykuły

Najnowsze komentarze