wtorek, 26 września, 2023

Sławek Uniatowski zagra w Mrągowie

Koncert w Mrągowie, który odbędzie się już w sobotę 18 września 2021r. o godzinie 19.00 w Mrągowskim Centrum Kultury, będzie okazją do wysłuchania autorskich utworów artysty oraz jego największych idoli: Zbyszka Wodeckiego, Andrzeja Zauchy i Franka Sinatry. Nie zabraknie również takich utworów jak Honolulu czy 5 rano.

Sławek Uniatowski to wokalista, kompozytor, autor tekstów, multiinstrumentalista. Urodził się 11 maja 1984 roku w Toruniu. Już jako pięciolatek rozpoczął przygodę z instrumentami klawiszowymi. Jako nastolatek zaczął komponować i pisać teksty piosenek, współtworzył toruński zespół Kije, w którym komponował oraz grał na syntezatorach.

Pod koniec 2008 roku założył zespół Uniatowski Project. Jako jedyny wokalista z Polski miał przyjemność wystąpić na jednej scenie u boku największego amerykańskiego producenta muzycznego Davida Fostera, współpracującego z Whitney Houston, Celine Dion czy Michaelem Buble. Ma na swoim koncie również współpracę z takimi gwiazdami jak Zbigniew Wodecki, Jan Kanty Pawluśkiewicz, Kuba Badach. Koncertował w kraju i za granicą z big bandami, wykonując repertuar Franka Sinatry, Tony’ego Bennetta, Nat „King” Cole’a, Cheta Bakera czy Ellie Fitzgerald.

Organizatorami koncertu są: Mrągowskie Centrum Kultury oraz Natalii Studio. Bilety w cenie 120 zł są do nabycia w recepcji MCK.

Komunikat organizatorów

W związku z występującym stanem epidemii i często zmieniającymi się obostrzeniami zmuszeni byliśmy, w ciągu ostatnich kilkunastu miesięcy, do dokonywania wielu zmian związanych z organizacją koncertu Sławka Uniatowskiego. Dotyczyły one nowych terminów koncertu i układu widowni.


Ostatecznie, w porozumieniu z Artystą, ustaliliśmy, że koncert odbędzie się 18 września, tylko o godz. 19.00. Bilety zakupione na wcześniej planowany koncert o godz. 16.30 ważne są również na koncert o godz. 19.00. Prosimy o kontakt po 9.09.2021 r. w celu zamiany miejsc, tel. 89 7433466 lub e-mail:[email protected].


Zmiany w udostępnianiu liczby miejsc na widowni z 50% na 75%, niewliczanie do limitu osób w pełni zaszczepionych, spowodują wskazanie Państwu nowych miejsc już bezpośrednio przed koncertem.

Powiązane artykuły

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Media Społecznościowe

5,231FaniLubię
1,524ObserwującyObserwuj
121SubskrybującySubskrybuj
spot_img

Najnowsze artykuły

Najnowsze komentarze