wtorek, 16 lipca, 2024

Ruszyły przygotowania do XI Mrągowskiej Gali Sportu


Podczas Mrągowskiej Gali Sportu po raz kolejny zostaną wyróżnieni najlepsi sportowcy, trenerzy, sponsorzy, drużyny, a także organizatorzy sportowych wydarzeń i działacze. Nagrody zostaną wręczone za osiągnięcia w latach 2020 i 2021. Obecnie przyjmowane są zgłoszenia kandydatów. Wyboru zwycięzców w poszczególnych kategoriach dokona Mrągowska Rada Sportu.

— Kandydatów do poszczególnych kategorii mogą zgłaszać miedzy innymi szkoły, stowarzyszenia i kluby sportowe z terenu miasta Mrągowo, nieformalne grupy sportowe, w których trenują mrągowianie — mówi Stanisław Bułajewski, burmistrz miasta Mrągowo. — Zgłoszenia będą przyjmowane wyłącznie drogą e-mailową na adres: [email protected] w terminie do 24 lutego 2022 r.

Wyboru zwycięzców w poszczególnych kategoriach dokona Mrągowska Rada Sportu. Do tytułu Sportowca Roku Rada nominuje dziesięć osób (wyróżnionych spośród zgłoszonych kandydatów), po czym wybierze Sportowca Roku.

Wybór Najpopularniejszego Sportowca odbędzie się poprzez portal internetowy www.mragowo.pl, w którym mieszkańcy Mrągowa będą mogli oddać głosować w ankiecie internetowej na jednego z dziesięciu nominowanych osób w kategorii Sportowiec Roku. Głosowanie rozpocznie się na początku marca 2022 r.

Wyniki XI Gali Sportu zostaną ogłoszone po 10 marca. Forma będzie dostosowana do sytuacji pandemicznej i wytycznych sanepidu i ministerstwa zdrowia.

Formularze zgłoszeniowe znajdują się na stronie Urzędu Miejskiego w Mrągowie.

Powiązane artykuły

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Media Społecznościowe

5,231FaniLubię
1,524ObserwującyObserwuj
121SubskrybującySubskrybuj

Najnowsze artykuły

Najnowsze komentarze