środa, 30 listopada, 2022

Rozpoczął się kolejny rozdział w historii mrągowskiego żeglarstwa [zdjęcia]

Zakończyły się pierwsze w historii Mistrzostwa Mrągowskiego Ośrodka Sportowego Baza połączone z Mistrzostwami Województwa Warmińsko-Mazurskiego oraz Finałem Pucharu Polski w klasie 420. Na starciepojawiło się ponad 100 zawodników i zawodniczek.

Wyniki

Finał Pucharu Polski sezonu 2022 w klasie 420:

WOMAN

  • 1 miejsce – Ewa Lewandowska, Julia Żmudzińska (KS AZS AWFiS Gdańsk MKŻ Żnin)
  • 2 miejsce – Jan Zamojski, Olga Wietek (YKP Gdynia YKP Gdynia)
  • 3 miejsce – Paulina Rutkowska, Zofia Kucharska (YKP Gdynia YKP Gdynia)

MEN/MIX

  • 1 miejsce – Jan Zamojski i Olga Wietek
  • 2 miejsce – Adam Turczynowicz i Marcel Kuriańczyk
  • 3 miejsce – Jeremi i January Szczukowscy

U17 WOMAN

  • 1 miejsce – Dominika Grala i Gabrysia Fajdasz
  • 2 miejsce – Marta i Klara Piotrowskie
  • 3 miejscePola Kostuch i Sara Browarczyk

U17 MEN

  • 1 miejsce – Jan Zamojski i Olga Wietek
  • 2 miejsce – Jeremi i January Szczukowscy
  • 3 miejsce – Filip Nosol i Krzysztof Ołowiak

Mistrzostwa Województwa Warmińsko-Mazurskiego w klasie 420:

U19 OPEN

  • 1 miejsce – Adam Turczynowicz i Marcel Kuriańczyk
  • 2 miejsce – Dominika Grala i Gabrysia Fajdasz
  • 3 miejsce – Weronika Marszalik i Adrian Manista

U17 OPEN

  • 1 miejsce – Dominika Grala i Gabrysia Fajdasz
  • 2 miejsce – Jakub Częczek i Jakub Wąsikowski
  • 3 miejsceMikołaj Bujalski i Lidia Łukasik

Mistrzostwa Województwa Warmińsko-Mazurskiego w klasie L’equipe:

  • 1 miejsce – Wojciech Markwart, Jakub Hermański (Nauticus Yacht Club Olsztyn)
  • 2 miejsce – Daniel Łachacz, Tomasz Terlecki (Klub Sportowy Baza Mrągowo)
  • 3 miejsce – Aleksander Klman, Mateusz Budzisz (Nauticus Yacht Club Olsztyn)

Mistrzostwa Mrągowskiego Ośrodka Sportowego Baza w Mrągowie w klasie Optimist:

  • 1 miejsce – Maciej Szawkowski (Klub Sportowy Baza Mrągowo)
  • 2 miejsce – Weronika Grala (Energa Giżycka Grupa Regatowa)
  • 3 miejsce – Antonina Dziekańska (Energa Giżycka Grupa Regatowa)

Mistrzostwa Mrągowskiego Ośrodka Sportowego Baza w Mrągowie w klasie L’equipe:

  • 1 miejsce – Franciszek Kosecki (Chojnicki Klub Żeglarski)
  • 2 miejsce Wojciech Markwart (Nauticus Yacht Club Olsztyn)
  • 3 miejsce – Daniel Łachacz (Klub Sportowy Baza Mrągowo)

Mistrzostwa Mrągowskiego Ośrodka Sportowego Baza w Mrągowie w klasie Techno 4.0:

  • 1 miejsce – Tomasz Beta
  • 2 miejsce – Oskar Duzowski
  • 3 miejsce – Sławomir Tyndzik

Mistrzostwa Mrągowskiego Ośrodka Sportowego Baza w Mrągowie w klasie Techno 6.0:

  • 1 miejsce – Jan Serafiński-Melsztyński
  • 2 miejsce – Stanisław Dolecki
  • 3 miejsce – Krzysztof Czurybo

Wyścig old boy:

  • 1 miejsce – Bartosz Szarek
  • 2 miejsce – Barbara Ramotowska
  • 3 miejsce – Judyta Malinowska

Powiązane artykuły

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Media Społecznościowe

5,231FaniLubię
1,524ObserwującyObserwuj
121SubskrybującySubskrybuj

Najnowsze artykuły

Najnowsze komentarze