wtorek, 23 lipca, 2024

Przed nami 24. Przegląd Teatrów Amatorskich im. Kasi Kowal

25 listopada o godzinie 10.00 w Mrągowskim Centrum Kultury odbędzie się 24. Przegląd Teatrów Amatorskich im. Kasi Kowal. Organizatorzy zachęcają wszystkie dzięcięce, młodzieżowe i dorosłe grupy teatralne z województwa warmińsko-mazurskiego do udziału w wydarzeniu.

Wydarzenie o wieloletniej tradycji, na stałe wpisało się w teatralny kalendarz kulturalny naszego regionu i od lat cieszy się dużym zainteresowaniem. W ostatnich latach nie odbyło się z powodu epidemii, tym bardziej z wielką przyjemnością, wracamy do jego organizacji – zachęcają do uczestnictwa organizatorzy z Mrągowskiego Centrum Kultury.

Celem Przeglądu jest propagowanie kultury teatralnej oraz stworzenie grupom i instruktorom możliwości prezentacji i wymiany doświadczeń. W konkursie prezentowane są spektakle o czasie trwania do 30 min. Najciekawsze z nich zostaną nagrodzone, a oceni je profesjonalne jury. Teatry wyróżniające się poziomem artystycznym, wyjątkową interpretacją, otrzymają nagrody rzeczowe lub finansowe, a najlepszy zespół zostanie uhonorowany statuetką 24. PTAKK.

Na zgłoszenia organizatorzy czakają do 7 listopada 2022 r.  Regulamin oraz karta zgłoszenia są dostępne na stronie Mrągowskiego Centrum Kultury.

Powiązane artykuły

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Media Społecznościowe

5,231FaniLubię
1,524ObserwującyObserwuj
121SubskrybującySubskrybuj

Najnowsze artykuły

Najnowsze komentarze