piątek, 19 lipca, 2024

Prawie Kulturalna Trasa Nocnego Kochanka w Mrągowie

4 marca w Mrągowie zagra Nocny Kochanek – obecnie jeden z najpopularniejszych zespołów w Polsce wykonujący heavy metal. Grupa znana jest z dystansu do samych siebie, a przede wszystkim do swojego wizerunku oraz humorystycznych tekstów.

Nocny Kochanek to zespół wykonujący heavy metal po polsku. Związany ze Skarżyskiem-Kamienną i Warszawą. Ich koncerty przyciągają wielu fanów ciężkiej muzyki.

Członkowie zespołu Nocny Kochanek 

Nocnego Kochanka tworzą muzycy grupy Night Mistress (grali heavy metal na poważnie, teksty zaś tworzone były w języku angielskim): Krzysiek Sokołowski – wokal, Arek Majstrak – gitara, Robert Kazanowski – gitara, Artur Pochwała – bas, Tomek Nachyła – perkusja, Marcin Koćmierowski – menago.

Prawie Kulturalna Trasa to seria wydarzeń i koncertów w miastach, miasteczkach i miejscowościach, które odbędą się w kameralnych salach widowiskowych, zupełnie kulturalnych. O ile koncert Nocnego Kochanka może być kulturalny… Zagramy w ponad 20 miejscach, w których będziemy po raz pierwszy, lub – w których nie było nas już długi czas. Przyjedziemy zagrać kawałki pochodzące ze wszystkich naszych albumów – od Hewi Metalu do Stosunków Międzynarodowych.

– informują o swojej najnowszej trasie członkowie zespołu

Podczas koncertów Prawie Kulturalnej Trasy usłyszcie też coś z nachodzącej płyty, której premiera… jeszcze w tym roku!

Nocny Kochanek to pod względem muzycznym klasyczny heavy metal inspirowany gigantami gatunku, co słychać na pierwszy rzut ucha. Teksty zawierają specyficzny nocno-kochankowy humor i zazwyczaj opierają się na faktach, czasami nawet autentycznych!

Wykorzystując humor bazujący często na pastiszu, grach językowych i abstrakcji, Nocny Kochanek rysuje obraz polskiej subkultury metalowej z ogromnym dystansem do samych siebie oraz do wizerunku kojarzonego zazwyczaj z klasycznym heavy metalem.

Dzieciaki do 10. roku życia wchodzą za darmo – pod opieką jednego z rodziców, posiadającego ważny bilet wstępu na koncert!

Powiązane artykuły

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Media Społecznościowe

5,231FaniLubię
1,524ObserwującyObserwuj
121SubskrybującySubskrybuj

Najnowsze artykuły

Najnowsze komentarze