środa, 27 września, 2023

PKN ORLEN Sponsorem Głównym Mrągowskiej Grupy Regatowej!

Mrągowska Grupa Regatowa to klub sportowy, ściśle współpracujący z Mrągowskim Ośrodkiem Sportowym „Baza” w Mrągowie. Stowarzyszenie powstało w 2013 roku z inicjatywy rodziców młodych adeptów żeglarstwa. Klub zajmuje się szkoleniem żeglarskim oraz windsurfingowym dzieci i młodzieży w formie zajęć pozalekcyjnych.

Celem  Mrągowskiej Grupy Regatowej jest propagowanie żeglarstwa, z którego słynie region Warmii i Mazur. Żeglarstwo uczy samodzielności, samodyscypliny, pokonywania własnych słabości. Profesjonalne szkolenie i bezpieczeństwo na zajęciach zapewnia doświadczona kadra. Trenerzy mają wieloletni staż pracy z młodzieżą i są twórcami sukcesów na arenie ogólnopolskiej, jak i międzynarodowej.

Niezmiernie miło nam poinformować, że Mrągowska Grupa Regatowa rozpoczęła współpracę z PKN ORLEN, największym mecenasem sportu w Polsce, którego marka, dzięki działaniom sponsoringowym, jest rozpoznawalna na całym świecie. Cieszymy się, że razem z PKN ORLEN będziemy spełniać żeglarskie marzenia naszych podopiecznych– mówi Emilia Chomka-Zięba – Prezes Mrągowskiej Grupy Regatowej.

Współpraca z PKN ORLEN ma na celu stworzenie jak najlepszych warunków do szkolenia żeglarskiego, rywalizacji regatowej dzieci i młodzieży, podnoszenie ich poziomu sportowego oraz promowanie żeglarstwa jako dyscypliny sportowej pod patronatem marki ORLEN.

Powiązane artykuły

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Media Społecznościowe

5,231FaniLubię
1,524ObserwującyObserwuj
121SubskrybującySubskrybuj
spot_img

Najnowsze artykuły

Najnowsze komentarze