niedziela, 26 maja, 2024

Pierwsze szczegóły 41. Międzynarodowego Festiwalu Pikniku Country & Folk w Mrągowie

W tym roku odbędzie się już 41. edycja legendarnego Festiwalu Piknik Country i Folk w Mrągowie! Zagranicznymi gwiazdami tegorocznego Pikniku będą: George Hamilton V (USA) i najlepszy europejski zespół muzyki country Music Road Pilots (Niderlandy).

41. edycja legendarnego Festiwalu Piknik Country i Folk w Mrągowie odbędzie się w dniach 29 i 30 lipca 2022 r. w Amfiteatrze nad jeziorem Czos. Początek koncertów każdego dnia o godzinie 19:30. 

Każdy, kto choć raz był uczestnikiem Pikniku wie, że jest to wydarzenie wykraczające daleko poza tylko muzyczny wymiar, jest zjawiskiem kulturowym, adresowanym do odbiorców różnych pokoleń – zachęcają do zakupu biletów organizatorzy z Ameno Event/Roofs Production. – Chyba najpiękniej położony Amfiteatr w Polsce staje się przez dwa dni miejscem magicznym, wypełnionym muzyką, tańcem i niesamowitą energią podczas wielogodzinnych koncertów. Miejscem niezapomnianej zabawy dla fanów prawdziwej rozrywki. Tak będzie i w tym roku!

Zagraniczne i polskie gwiazdy wspólnie na jednej scenie

Zagranicznymi gwiazdami tegorocznego Pikniku będą znakomici artyści – GEORGE HAMILTON V (USA) i najlepszy europejski zespół muzyki country MUSIC ROAD PILOTS (Niderlandy). To nie wszystko, jeśli chodzi o zagranicznych gości! Niebawem organizatorzy mają odsłonić jeszcze jedną dużą niespodziankę!

Polską scenę country reprezentować będą każdego dnia festiwalu Wasi ulubieńcy, związani z Piknikiem już od wielu lat. Między innymi: Lonstar, Tomasz Szwed, Czarek Makiewicz, Zbigniew Hofman, Mariusz Kalaga, Janusz Nastarowicz, Wojciech Dudkowski, Andrzej Trojak

Jubileusz 35-lecia uczci koncertem zespół Colorado Band, a wydarzeniem będzie z pewnością powrót do mrągowskiego amfiteatru (piątek 29.07.) po 20 latach przerwy Magdy Anioł, która zwyciężyła tu kiedyś w Konkursie Country Europa, w którym udział wzięli reprezentanci wielu europejskich scen muzycznych.

W piątkowy (29.07) wieczór odbędzie się także koncert pn. „Polskie Premiery Country” w wykonaniu zdolnej młodzieży. Wystąpią tu między innymi: Klaudia Magica, TRIO, Karolina Jastrzębska, Joanna Dove, a gwiazdami tego koncertu będą Siostry Melosik, które zaśpiewają piosenki z właśnie co wydanej przez siebie płyty.

Wydarzeniem sobotniego (30.07.) programu będą dwa monograficzne koncerty. W pierwszym usłyszymy największe przeboje z repertuary KENNY ROGERSA (choćby „Lucille”, czy „Islands In The Stream”), a drugi przypomni nam wielką, historyczną postać muzyki country HANKA WILLIAMSA i jego ponadczasowe piosenki (bo kto nie zna utworów „Jambalaya”, „Lovesick Blues”, czy „I Saw The Light”?). W obu wystąpią polscy wykonawcy wsparci zagranicznymi gośćmi. 

Bilety

Obecne ceny mają charakter promocyjny.

  • Dzieci do 7 roku życia: darmowy wstęp na Festiwal. Dzieci mogą uczestniczyć w imprezie tylko pod opieką osoby dorosłej – zajmują jedno miejsce wraz z opiekunem.
  • Bilety dla osób niepełnosprawnych poruszających się  na wózkach: darmowy wstęp, za bilet płaci tylko opiekun – prosimy o kontakt mailowy: [email protected]  
  • Bilety Premium: najlepsze miejsca siedzące
  • Bilety VIP: najlepsze miejsca siedzące, możliwość wejścia za kulisy festiwalu i na próby, możliwość spotkania z artystami

Zakup biletów

Źródło: Ameno Event/Roots Production.

Powiązane artykuły

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Media Społecznościowe

5,231FaniLubię
1,524ObserwującyObserwuj
121SubskrybującySubskrybuj

Najnowsze artykuły

Najnowsze komentarze