wtorek, 16 lipca, 2024

Paula i Daniel Lewakowscy wyróżnieni „Dumą Naszego Miasta”!

Małżeństwo z Mrągowa Paula i Daniel Lewakowscy otrzymali wyróżnienie „Duma Naszego Miasta”, przyznawane od blisko 20 lat przez harcerzy. Wśród nominowanych do nagrody znaleźli się także: Anna i Krzysztof Jabłońscy oraz Anida Keller.

„Duma Naszego Miasta” to wyjątkowe wyróżnienie, które od 2004 przyznają mrągowscy harcerze z Hufiec ZHP Mrągowo im. Janusza Korczaka. Wybór laureata odbywa się podczas głosowania, którego dokonują członkowie mrągowskiego ZHP.

Paula i Daniel Lewakowscy otrzymali nagrodę za swoją społeczną pracę, a w szczególności za pomoc humanitarną na rzecz mieszkańców Ukrainy.

Cieszymy się bardzo, choć jesteśmy zaskoczeni – powiedzieli wyraźnie wzruszeni Paula i Daniel Lewakowscy. – Dziś mieliśmy jechać z naszą pomocą na Ukrainę, ale przełożyliśmy nasz wyjazd ze względu na zaproszenie na galę. Nie spodziewaliśmy się takiego wyróżniania. Jesteśmy ogromnie dumni, bo tę nagrodę przyznali nam harcerze.

Oprócz małżeństwa Lewakowskich do tytułu „Duma Naszego Miasta” nominowani w tym roku byli również: Anna i Krzysztof Jabłońscy, a także Anida Keller.

źródło: UM Mrągowo

Powiązane artykuły

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Media Społecznościowe

5,231FaniLubię
1,524ObserwującyObserwuj
121SubskrybującySubskrybuj

Najnowsze artykuły

Najnowsze komentarze