wtorek, 23 lipca, 2024

Olimpiada Młodzieży: trudne warunki i sukcesy naszych zawodników z Mrągowa

Trwa XXX. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w sportach letnich. Swój występ w zawodach zakończyli już nasi reprezentanci z Mrągowskiego Stowarzyszenia Rowerowego. Wszyscy zawodnicy spisali się doskonale, mimo trudnych i wyczerpujacych warunków pogodowych.

Kiedy spojrzymy na zdjęcia i filmy z Młodzieżowej Olimpiady, możemy choć trochę poczuć, przez co przeszli nasi młodzi sportowcy. Był to dla nich wyjątkowo trudny czas. Jednak mimo wszystko dali z siebie wszystko i osiągnęli znakomite wyniki.

Olimpiada Młodzieży, która zgromadziła 45 najlepszych młodych sportowców z całego kraju, zakończyła się dla nas sukcesem. Najlepiej z zawodników Mrągowskiego Stowarzyszenia Rowerowego spisał się Wiktor Kajetaniak, który zajął 15. miejsce w swoim wyścigu.

To był niesamowicie trudny wyścig, ale Wiktor pokazał niesamowitą determinację i wolę walki – powiedział trener Radosław Parzych.

Tuż za nim, na 18. miejscu, uplasował się Mikołaj Linowski. Patryk Okrągły zajął 28. miejsce, a Patryk Sobociński, który zmagał się z alergią, zakończył wyścig na 38. miejscu.

Patryk miał szczególnie trudne zadanie, zmagając się z alergią na pyłki traw, ale mimo to ukończył wyścig. Jestem z niego bardzo dumny dodaje trener.

Kolejne wyzwania

Po zakończeniu tej części sezonu, zawodnicy będą mieli chwilę na zasłużony odpoczynek.

Olimpiadą zakończyliśmy tę część sezonu. Teraz czas na krótki odpoczynek, zarówno dla nas, jak i dla naszych fanów. Ale druga część sezonu zapowiada się równie ekscytująco – zapowiada trener Parzych.

W nadchodzących miesiącach zawodnicy będą brać udział w Mistrzostwach w Maratonie MTB dla juniorów, Mistrzostwach Szkółek Kolarskich, Mistrzostwach Makroregionu dla młodzików oraz Mistrzostwach Województwa.

Powiązane artykuły

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Media Społecznościowe

5,231FaniLubię
1,524ObserwującyObserwuj
121SubskrybującySubskrybuj

Najnowsze artykuły

Najnowsze komentarze