piątek, 1 marca, 2024

Nowy prezes „Perspektywy”. Jerzy Piwowarczyk przeszedł na emeryturę

Wyłoniony w drodze konkursu Jerzy Tabaka został nowym prezesem mrągowskiej Spółdzielni Mieszkaniowej „Perspektywa”. Zastąpił na tym stanowisku Jerzego Piwowarczyka, który przeszedł na emeryturę.

— Pan Jerzy od początku stawiał sobie, i co najważniejsze realizował, ambitne cele — powiedział przewodniczący Rady Nadzorczej Spółdzielni Henryk Nikonor. — To dzięki niemu utwardzono osiedlowe ścieżki ażurowymi płytami. Zasługą pana Prezesa jest również rozwiązanie ogromnego swego czasu, problemu wymiany starych, nieszczelnych drewnianych okien. Pomysł z roku 2000, aby decyzję o wymianie okien pozostawić w gestii spółdzielców, a wspomagać ich jedynie niewielką pomocą finansową z funduszu remontowego, okazał się strzałem w tzw. dziesiątkę. Do dzisiaj, kosztem ponad 7 milionów złotych, spółdzielcy wymienili prawie 8500 sztuk okien. Za te i inne działania, i pracę na rzecz dobra Spółdzielni, w imieniu Rady Nadzorczej, Zarządu, Pracowników i Mieszkańców serdecznie panu Prezesowi dziękujemy!

Odchodzący na emeryturę Jerzy Piwowarczyk swoją zawodową karierę rozpoczął w 1981 roku w Fabryce Maszyn Budowlanych „Bumar” w Mrągowie. Przepracował tam 10 lat na stanowisku szefa Służby Utrzymania Ruchu. 10 lat później związał się z Zakładem Gospodarki Mieszkaniowej w Mrągowie, a pod koniec roku 1997, wygrał konkurs na Zastępcę Prezesa ds. Technicznych w Spółdzielni Mieszkaniowej „Perspektywa” w Mrągowie. 1 lutego 2021 roku został Prezesem Zarządu, po odejściu na emeryturę Ryszarda Niksy.

źródło: UM Mrągowo

Powiązane artykuły

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Media Społecznościowe

5,231FaniLubię
1,524ObserwującyObserwuj
121SubskrybującySubskrybuj

Najnowsze artykuły

Najnowsze komentarze