wtorek, 16 lipca, 2024

Na spokojnie – mrągowianie mówią o sobie

W Mrągowskim Centrum Kultury odbędą się cztery spotkania, podczas których uczestnicy porozmawiają o własnym doświadczeniu spokoju.

Za projektem „Na spokojnie. Mrągowianie o sobie” stoją trzy kobiety: Magdalena, Iwona i Aleksandra. Wydarzenie zostało dofinansowane w ramach Inicjatywy Lokalnej – Pomysłowe Mrągowo.

— Zapraszamy mieszkańców Mrągowa do rozmawiania o własnym doświadczeniu spokoju — mówią organizatorki inicjatywy „Na spokojnie. Mrągowianie o sobie”. — Będziemy zgłębiać jaki spokój znamy, jakiego potrzebujemy. W byciu ze sobą, z bliskimi, w pracy. Wzajemnie zainspirujemy się opowiadając na jakie sposoby osiągamy nasz spokój. Doświadczając lęku, złości, spięcia. Porozmawiamy też o braku spokoju i spróbujemy wzajemnie się zainspirować wymyślając możliwe drogi jego osiągnięcia.

Uczestnicy spotkań wspólnie wykonają ćwiczenia z elementami medytacji oraz dźwiękoterapii, które wspierają nas w osiąganiu stanu spokoju. Wybrane fragmenty opowieści mieszkańców wplecione będą w koncert relaksacyjny, który odbędzie się na zakończenie projektu.

Terminy spotkań w Mrągowskim Centrum Kultury:

  • I SPOTKANIE: 24 listopada, godz. 18:30
  • II SPOTKANIE: 1 grudnia, godz.18:30
  • III SPOTKANIE: 8 grudnia, godz. 18:30
  • IV SPOTKANIE: 15 grudnia, godz. 18:30
  • KONCERT: 19 grudnia, godz. 19:00 w MCK

źródło: UM Mrągowo

Powiązane artykuły

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Media Społecznościowe

5,231FaniLubię
1,524ObserwującyObserwuj
121SubskrybującySubskrybuj

Najnowsze artykuły

Najnowsze komentarze