piątek, 19 lipca, 2024

Mrągowskie Centrum Kultury poszukuje „muzycznych perełek”

Mrągowskie Centrum Kultury ponownie poszukuje utalentowanych artystów. Podczas wakacji odbędą się dwa konkursy, w których, oprócz nagród finansowych, będzie można wygrać występ na jednym z mrągowskich festiwali.

Otwarta Scena na Molo


Ruszamy z drugą edycją Otwartej Sceny na Molo, w której publiczność wybiera swojego muzycznego faworyta! informuje Justyna Połomska, kierownik Działu Organizacji Imprez Mrągowskiego Centrum Kultury Czekamy na wszystkich spragnionych muzycznych wrażeń: grających, śpiewających oraz tych dla których muzyka jest pasją!

Organizator na zgłoszenia czeka do 1 czerwca 2021 roku (należy zgłosić 4 piosenki w dowolnej stylistyce), a finał konkursu jest przewidziany na 26 czerwca. Uczestnicy konkursu będą mogli wygrać nagrodę pieniężną w wysokości 1000 zł oraz możliwość wystąpienia na jednej z imprez realizowanych przez Mrągowskie Centrum Kultury.

Laureat ubiegłorocznej Otwartej Sceny Na Molo – zespół Merystem; fot. Waldemar Bzura

Regulamin oraz Karta Zgłoszenia

Przepustka do Mrągowa

Po raz kolejny organizowany jest także konkurs „Przepustka do Mrągowa”, której celem jest uaktywnienie sceny muzyki country i promocja najlepszych wykonawców grających ten gatunek. Przedsięwzięcie skierowane jest do zespołów i solistów (powyżej 16 roku życia). — Czekamy na nagrania  zawierające 3 utwory (standard amerykański, piosenkę wybraną z Kanonu Polskiego Country oraz utwór dowolny). Spośród wszystkich zgłoszeń jury wytypuje trzech wykonawców, którzy zaprezentują się podczas sobotniego koncertu Pikniku Country w Mieście, tj.24 lipca 2021 r. — dodaje Justyna Połomska. Organizator gwarantuje wykonawcom wynagrodzenie w wysokości 2 000 zł oraz jeden bezpłatny nocleg. Termin zgłoszeń upływa 7 czerwca 2021 roku.

Regulamin oraz Karta Zgłoszenia

Powiązane artykuły

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Media Społecznościowe

5,231FaniLubię
1,524ObserwującyObserwuj
121SubskrybującySubskrybuj

Najnowsze artykuły

Najnowsze komentarze