poniedziałek, 27 maja, 2024

Mrągowski Uniwersytet Trzeciego Wieku inauguruje kolejny rok akademicki

Seniorzy z Mrągowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku rozpoczęli nowy rok akademicki. Uroczysta akademia odbyła się tradycyjnie w Mrągowskim Centrum Kultury. Jakie są najbliższe studenckie plany?

Mrągowski Uniwersytet Trzeciego Wieku zrzesza aktualnie około 370 studentów. Studenci mogą rozwijać swoje pasję w grupach: tanecznej, plastycznej, rehabilitacyjnej, biesiadnej czy teatralnej. Uczęszczają na zajęcia z gimnastyki leczniczej, jogi, języka niemieckiego i angielskiego, a także chodzą na basen.

– W tym roku do naszego grona dołączyło dokładnie 38 nowych osób – cieszy się Halina Sawicka, prezes MUTW. – Jesteśmy przykładem tego jak pięknie można iść przez życie, że nie należy się poddawać i każdemu etapowi naszego życia można nadać sens, sprawić, by stał się najlepszym okresem naszego życia. Dziś na nowo rozwijamy skrzydła i wznawiamy naszą aktywność w grupach zainteresowań, których jest sporo. To będzie kolejny niezwykły rok!

W najbliższym czasie MUTW planuje wyjazd do Teatru Muzycznego w Gdyni i do Teatru w Olsztynie, a także wyjazd w okolice Zakopanego.

źródło: UM Mrągowo

Powiązane artykuły

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Media Społecznościowe

5,231FaniLubię
1,524ObserwującyObserwuj
121SubskrybującySubskrybuj

Najnowsze artykuły

Najnowsze komentarze