wtorek, 16 lipca, 2024

Mrągowo: dwukrotnie ugodził nożem 46-letniego mężczyznę

Sąd Rejonowy w Mrągowie zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania wobec 32-letniego sprawcy, który na początku kwietnia dwukrotnie ugodził nożem innego mężczyznę, po czym zbiegł z miejsca zdarzenia i się ukrył.

Zdarzenie miało miejsce w poniedziałek 3 kwietnia 2023 r. w jednym z hoteli robotniczych na terenie Mrągowa. 46-letni mężczyzna został ugodzony dwukrotnie nożem przez 32-letniego mężczyznę, po czym sprawca zbiegł z miejsca zdarzenia i się ukrył. Pokrzywdzony został przewieziony karetką do szpitala, gdzie została mu udzielona pomoc.

Po całonocnych ustaleniach, dzięki ogromnemu zaangażowaniu i intensywnej pracy policjantów, rano 32-latek został zatrzymany. Kryminalni zabezpieczyli miejsce zdarzenia, przesłuchiwali świadków weryfikując wszystkie informacje – informuje oficer prasowy KPP w Mrągowie Paulina Karo. Agresor tego samego dnia przy użyciu noża wypowiadał groźby karalne pozbawienia życia wobec jeszcze innego mężczyzny.

Na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego Prokurator Prokuratury Rejonowej w Mrągowie przedstawił mu zarzuty. Podejrzany nie przyznał się do winy, składając swoje wyjaśnienia.

Prokurator przychylił się do wniosku policji o zastosowanie wobec podejrzanego środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania i skierował taki wniosek do sądu. Sąd Rejonowy w Mrągowie po zapoznaniu się ze zgromadzonymi w sprawie materiałami dowodowymi wydał postanowienie o tymczasowym aresztowaniu 32-latka.

Powiązane artykuły

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Media Społecznościowe

5,231FaniLubię
1,524ObserwującyObserwuj
121SubskrybującySubskrybuj

Najnowsze artykuły

Najnowsze komentarze