wtorek, 5 lipca, 2022

Mazurskie TransFormacje Taneczne już w ten weekend!

Rekordowa liczba ponad 80 zespołów zaprezentuje swoje umiejętności w ramach Mazurskich TransFormacji Tanecznych organizowanych przez Mrągowskie Centrum Kultury i Młodzieżowy Dom Kultury.

4. Mazurskie TransFormacje Taneczne rozpoczną się 23 kwietnia 2022 roku o godzinie 10.00. Na mrągowskiej scenie wystąpią grupy reprezentujące różne style i techniki tańca. Zespoły zaprezentują się w dwóch kategoriach tanecznych: art dance i street dance. Spotkaniu przyświecać będzie idea dzielenia się pasją, wzajemna inspiracja i wymiana doświadczeń.

Harmonogram prezentacji

Kolejność prezentacji

10.00  STREET DANCE do 8 lat       

1. HIPHOPKI „Get up”  2’30
(Młodzieżowy Dom Kultury w Mrągowie), choreografia: Ewa Gnoza

2. MINI FANTAZJA „Jump jump”  3’23
(Gminny Ośrodek Kultury i Rekreacji Wilkasy), choreografia: Barbara Somionka

3. SMYKI  2’10
(Studio Tańca Eska, Augustów), choreografia: Martyna Jeleniowska

4. HIPHOPOWE DZIECIAKI MINI  2’30
(Kętrzyńskie Centrum Kultury), choreografia: Izabela Frąckiewicz

5. NA LUZIE  2’
(Studio Tańca Białystok) choreograf: Karolina Bujnowska

10.30  ART DANCE do 8 lat

1. FLOW SŁODZIAKI „Kolorowy Wiatr”  3’30
(Mrągowskie Centrum Kultury), choreografia: Gabriela Łozowska

2. TAŃCE PRZEDSZKOLAŃCE „Cover me in sunshine”  2’35
(Gminny Ośrodek Kultury „Pegaz” w Pieckach), choreografia: Małgorzata Duszak

3. YELLOW NATURAL DANCE  „Bim bari bambam sleep”   5’
(Strefa Tańca Natural Dance Lidzbark Warmiński), choreografia: Alaksandra Jaworska-Kokot

4. CALINECZKI  „Free to Speak”  2’
(Malborskie Centrum Kultury i Edukacji), choreografia: Celina Pacanowska

5. CHEER BISIAKI  2’15
(Cheer Bis Dywity), choreografia: Aneta Szemplińska

6. DZIECIĘCY TEATR RUCHU KOSTKA  „Drogą mleczną gwiezdnych ziaren”  5’
(Movement Studio Pro-Szkoła Tańca i Teatr Ruchu Mrągowo), choreografia: Sandra Hirsz-Piaskowska

7. DZIECIĘCY TEATR RUCHU KOSTKA II  3’22 „Powrót”
(Movement Studio Pro-Szkoła Tańca i Teatr Ruchu Mrągowo), choreografia: Sandra Hirsz-Piaskowska

8. MINI FLOW „Wierna, odważna i prawa”  2’40
(Mrągowskie Centrum Kultury), choreografia: Gabriela Łozowska

9. GWIAZDECZKI  „Kiedy marzę o…” 3’
(Dom Kultury w Rucianym-Nidzie), choreografia: Małgorzata Duszak


11.00 STREET DANCE   9-11 lat      

1. HARMIDERKI „Hip hop i my” 3’47
(Giżyckie Centrum Kultury), choreografia: Elżbieta Buratyńska

2. STRONG KIDS  2’17
(Studio Tańca Eska Augustów), choreograf: Martyna Jeleniewska

3. HIP HOP KIDS 2’15
(Młodzieżowy Dom Kultury Mrągowo), choreograf: Ewa Gnoza

4. NON STOP „Cats” 3’09
(Gminny Ośrodek Kultury i Rekreacji Wilkasy) , choreograf Barbara Somionka

5. HIP HOPKI TIP TOPKI „Jackson on the street” 3’47
(Giżyckie Centrum Kultury), choreograf: Elżbieta Buratyńska

6. HIPHOPOWE DZIECIAKI 2’41
(Kętrzyńskie Centrum Kultury), choreograf: Izabela Frąckiewicz

7. MAGIC  2’25
(Studio Tańca Białystok) , choreograf: Karolina Bujnowska

8. POWER YOUNG  2’26
(Studio Tańca Augustów), choreograf : Martyna Jeleniewska

9. HARMIDER CREW 3’40
(Giżyckie Centrum Kultury), choreograf: Elżbieta Buratyńska



11.30  ART DANCE   9-11 lat          

1. HAPPY KIDS „Co słychać w ZOO?”  3’30
(Gminny Ośrodek Kultury „Pegaz” w Pieckach), choreografia: Małgorzata Duszak

2. FLOW  „Zanurzenie”  4’30
(Mrągowskie Centrum Kultury), choreografia: Gabriela Łozowska

3. ZPIT Niegocin „Let it go” 4’
(Gminny Ośrodek Kultury i Rekreacji Wilkasy), choreografia” Barbara Somionka

4. BURSZYNKI JUNIOR  „The Course” 2’
(Malborskie Centrum Kultury i Edukacji), choreografia: Celina Pacanowska

5. BINGO „Rock it”  2’22
(Gminny Ośrodek Kultury w Pozezdrzu), choreografia: Aleksandra Margiewicz

6. CHEER BIS  2’15
(Cheer Bis Dywity), choreografia: Aneta Szemplińska

7. TEG 2   3’
(Moving Art. Mobilna szkoła tańca Bartoszyce), choreografia: Aleksandra Krawczyk

8. GWIAZDKI  „Świat jest piękny – w kolorach tęczy” 3’
(Dom Kultury w Rucianym-Nidzie), choreografia: Małgorzata Duszak

9. LUZIK  „Jak ćma” 3’
(Klub 11 Mazurskiego Pułku Artylerii w Węgorzewie), choreografia: Grażyna Wojtkiw

10. PRACOWNIA TAŃCA PRYZMAT MIKRO  „Crown”  3’
(Fundacja Tańca i Sztuki ARToffNIA Olsztyn), choreografia: Magdalena Ziółkowska

11. TEATR RUCHU KOSTKA  „Rozładowania” 6’
(Movement Studio Pro-Szkoła Tańca i Teatr Ruchu Mrągowo), choreografia: Sandra Hirsz-Piaskowska

12. SŁONECZKA „Magic”   3’30
(Węgorzewskie Centrum Kultury), choreografia: Katarzyna Rakowska

13. ENTITY MINI „Lovely” 3’30
(Studio Tańca Warszawska 66 Dance Station Olsztyn), choreografia: Beata Kulgajuk

14. FOLLOW  „Drzewo” 3’20
(Miejski Ośrodek Kultury w Jezioranach), choreografia: Gabriela Łozowska

15. INTRO  „Na szczycie”  2’15
(Gminny Ośrodek Kultury „Pegaz” w Pieckach), choreografia: Małgorzata Duszak

16. RAKIETY  3’ 
(Moving Art. Mobilna szkoła tańca Bartoszyce), choreografia: Aleksandra Krawczyk



15.30  
STREET DANCE 12-15 lat

1. OLDSCHOOLOWA BANDA  „Równowaga” 3’0
(Kętrzyńskie Centrum Kultury), choreografia: Izabela Frąckiewicz

2. JUMPING ANGELS „Chilling Angels” 4’
(Giżyckie Centrum Kultury), choreograf: Elżbieta Buratyńska

3. INMOTIOM  „Fighters” 3’39
(Fresh Flow Dance Academy Działdowo), choreografia: Joanna Kolk

4. EQUAL KIDS  2’15
(Stowarzyszenie Twórczego Działania B.K. Step), choreograf: Żaneta Żynel-Kozłowska

5. LET’S GO  2’16
(Studio Tańca Eska Augustów), choreograf: Adrianna Kawecka

6. BeCool  2’20
(Studio Tańca Białystok) , choreograf: Karolina Bujnowska

7. SMYKI 2’15
(Młodzieżowy Dom Kultury Mrągowo), choreograf: Maciek Sheva Mołdoch

8. CZARNA OWCA 3’
(Studio Tańca Czarna Owca), choreograf: Sylwia Jarzyńska

9. FANTAZJA „You can dance” 3’05
(GOKIR Wilkasy), choreograf: Barbara Somionka

10.POWER  2’20
(Studio Tańca Top 10 Białystok), choreograf: Adam Bujnowski, Kamila Sołomianko

11. QUIZ 2’30
(Studio Tańca Augustów), choreograf: Żaneta Żynel-Kozłowska

12. RED DEVIL’S „Possesion by Devils” 4’
(Giżyckie Centrum Kultury), choreograf: Elżbieta Buratyńska

13. SENSATION  „World outside”  3’21
(Fresh Flow Dance Academy Działdowo), choreografia: Joanna Kolk

14. THE NEW CHAPTER CREW  3’22
(Stowarzyszenie Twórczego Działania B.K. Step), choreograf: Żaneta Żynel-Kozłowska



16.15  
ART DANCE 12-15 lat      

1. ZESPÓŁ TAŃCA WSPÓŁCZESNEGO HULAJ NOGA III   „Drzewo” 4’
(Ognisko Pracy Pozaszkolnej – Dom Harcerza Toruń), choreografia: Marta Pańka

2. ERA  2’
(Moving Art. Mobilna szkoła tańca Bartoszyce), choreografia: Aleksandra Krawczyk

3. MRAGOWSKA SCENA TAŃCA WSPÓŁCZESNEGO  „Falling to the stars” 4’
(Mrągowskie Centrum Kultury), choreografia: Marta Szymborska

4. CHEER BIS  2’15
(Cheer Bis Dywity), choreografia: Aneta Szemplińska

5. BURSZTYNKI  „Island Blues” 3’
(Malborskie Centrum Kultury i Edukacji), choreografia: Celina Pacanowska

6. FIREFLY  „Przegonić smutki”  3’44
(Fresh Dance Academy Działdowo), choreografia: Joanna Kolk

7. GRUPA TAŃCA WSPÓŁCZESNEGO „Zew”  4’
(Kętrzyńskie Centrum Kultury), choreografia: Marta Szymborska

8. MINI DANCE „Otwórz Oczy” 3’
(Klub 11 Mazurskiego Pułku Artylerii w Węgorzewie), instruktor: Grażyna Wojtkiw, choreografia: Monika Karasim

9. DANCE CONNECTION  „Last control in your head” 4’
(Dom Kultury w Rucianym-Nidzie), choreografia: Małgorzata Duszak

10. TEATR TAŃCA AKRO „Planeta ruchu” 8’40
(Młodzieżowy Dom Kultury Toruń), choreografia: Joanna Miś-Fudalli

11. EKSPRESJA   „Home”  3’19
(Miejski Ośrodek Kultury w Korszach), choreografia: Agnieszka Karusewicz

12. PRACOWNIA TAŃCA PRYZMAT MINI  „Planeta B12” 4’36
(Fundacja Tańca i Sztuki ARToffNIA Olsztyn), choreografia: Anna Janczarek

13. ORANGE NATURAL DANCE „Pandemia w maskach” 4’
(Strefa Tańca Natural Dance Lidzbark Warmiński), choreografia: Aleksandra Jaworska-Kokot

14. MŁODZIEŻOWY TEATR RUCHU „Letarg” 6’
(Movement Studio Pro-Szkoła Tańca i Teatr Ruchu Mrągowo), choreografia: Sandra Hirsz-Piaskowska

15. CZARNA OWCA 3’
(Studio Tańca Czarna Owca Lidzbark Warmiński), choreografia: Sylwia Jarzyńska

16. MINIATURKA   „Oto ja” 3’
(Klub 11 Mazurskiego Pułku Artylerii w Węgorzewie), instruktor: Grażyna Wojtkiw, choreografia: Małgorzata Małkowska

17. ZESPÓŁ TAŃCA WSPÓŁCZESNEGO HULAJ NOGA II  „Smoke”  4’
(Ognisko Pracy Pozaszkolnej – Dom Harcerza Toruń), choreografia: Marta Pańka



18.00  STREET DANCE pow.16 lat       

1. FBS 2’36
(Studio Tańca Old School), choreografia: Agnieszka Marcinkiewicz

2. REM 2’30
(Młodzieżowy Dom Kultury Mrągowo), choreografia: Maciej Sheva Mołdoch

3. THE SHARP ONE CREW 2’30
(Stowarzyszenie Twórczego Działania B.K. Step), choreograf: Anna Sawicka-Hodun


18.10  ART DANCE pow.16 lat           

1. PRACOWNIA TAŃCA PRYZMAT JUNIOR 2 „Przepływy” 4’09
(Fundacja Tańca i Sztuki ARToffNIA Olsztyn), choreografia: Anna Janczarek

2. CHEER BIS  2’15
(Cheer Bis Dywity), choreografia: Aneta Szemplińska

3. ZESPÓŁ TAŃCA WSPÓŁCZESNEGO HULAJ NOGA I „Szron” 4’30
(Ognisko Pracy Pozaszkolnej – Dom Harcerza Toruń), choreografia: Marta Pańka

4. CONTEMPORARY RYN „Potok”  4’
(Regionalny Park Edukacji, Kultury i Turystyki Ryn), choreografia: Sandra Kozłowska

5. AMIR „Line” 3’40
(Węgorzewskie Centrum Kultury), choreografia: Katarzyna Rakowska


18.30   STREET / ART. DANCE  30+         

1. UNIKAT 2’54
(Młodzieżowy Dom Kultury Mrągowo), choreografia: Ewa Gnoza

2. DELICES „Never gonna get it” 2’45
(Fresh Flow Dance Academy Działdowo) choreografia: Joanna Kolk

3. DZIADY 2’30
(Studio Tańca Top 10 Białystok), choreografia: Karolina i Adam Bujnowscy

4. LAST MINUTE KĘTRZYN „My Adidas” 2’38
(Kętrzyńskie Centrum Kultury), choreografia: Izabela Frąckiewicz

5. BIS MAMA 2’15
(Cheer Bis Dywity), choreografia: Aneta Szemplińsk

 6. TEATR RUCHU grupa panelowa „Fuksjowe Pola” 5’
(Movement Studio Pro-Szkoła Tańca i Teatr Ruchu Mrągowo), choreografia: Sandra Hirsz-Piaskowska

źródło: Mrągowskie Centrum Kultury

Powiązane artykuły

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Media Społecznościowe

5,231FaniLubię
1,524ObserwującyObserwuj
121SubskrybującySubskrybuj

Najnowsze artykuły

Najnowsze komentarze