piątek, 1 marca, 2024

Majówka w Mrągowie [PROGRAM]

Atrakcji podczas majówki w Mrągowie nie zabraknie! Zadbają o to m.in. Mrągowskie Centrum Kultury oraz Miasteczko Westernowe Mrongoville.

Majówka z Mrągowskim Centrum Kultury

Majówka z Mrągowskim centrum Kultury odbędzie się w dwóch różnych lokalizacjach:

1 maja – PLAC UNII EUROPEJSKIEJ;
2 i 3 maja – SKWER JANA PAWŁA II.

1 maja w rocznicę wstąpienia Polski do Unii Europejskiej zapraszamy w g.11.00-17.00 na Plac Unii Europejskiej w podróż z KULTURĄ PRZEZ EUROPĘ. Dowiecie się o ciekawostkach związanych z kulturą, nauką, sportem oraz historią krajów Unii. Animatorzy poprowadzą warsztaty, gry oraz quizy.

2 maja w Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej zapraszamy w g.14.00–18.00 na Skwer Jana Pawła II do wspólnego spędzenia Majówki z Szantą. Rozbrzmiewać będą dźwięki wiatrem i falą pisane! Nie zabraknie również atrakcji dla najmłodszych.

3 maja w Rocznicę Uchwalenia Konstytucji zapraszamy w g. 15.00-16.30 na SKWER JANA PAWŁA II na Jazzowy Koncert na deptaku. Zagrają: Movin’ Along – Maciej Grzywacz plays music of Wes Montgomery

Miasteczko Westernowe Mrongoville

Wydarzenia Majówkowe odbędą się również w Miasteczku Westernowym Mrongoville.

W programie m.in. Pokazy indiańskie z udziałem Szarego Wilka, Zlot Food Truck Mrongoville, zaplatanie warkoczy i tatuowanie dzieci fluorescencyjnymi i brokatowymi tatuażami organizowane przez Młodzieżowy Dom Kultury w Mrągowie, Mini Disco Show dla dzieci, Rodzinna zumba, atrakcje firmy Quady-Mragowo.pl i wiele więcej!

źródło: UM Mrągowo

Powiązane artykuły

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Media Społecznościowe

5,231FaniLubię
1,524ObserwującyObserwuj
121SubskrybującySubskrybuj

Najnowsze artykuły

Najnowsze komentarze