piątek, 21 czerwca, 2024

Fotografowie ukazali unikalne oblicza Mrągowa [zdjęcia]

16 października 2021 roku w Mrągowskim Centrum Kultury premierę miała wystawa pt. „Fotograficzne oblicza Mrągowa”. Zdjęcia powstały w zeszłym roku w ramach Mrągowskiego Budżetu Obywatelskiego.

Głównym założeniem projektu było pokazanie fotografii jako narzędzia dostępnego dla każdego mieszkańca Mrągowa, pozwalającego na udokumentowanie oraz promocję zarówno miejsc, jak i wydarzeń związanych z miastem.

Wystawa pokazuje efekty trzech warsztatów fotograficznych: „Sercem każdego miasta jest człowiek”, „Mrągowo okiem mieszkańca” oraz „Złota godzina nad jeziorem Czos”.

To pierwszy projekt realizowany przez Mrągowską Grupę Pasjonatów Fotografii „Migawka”.  – Myślę, że choć warsztaty odbyły się w zeszłym roku, to piękne obrazy, które wówczas powstały, warto obejrzeć w dużym formacie i dzisiaj, bo są zawsze aktualne komentuje Mirosław Kleczkowski. – Jednocześnie zapraszamy wszystkich pasjonatów fotografii do naszej grupy. Póki co spotykamy się w każdą drugą sobotę miesiąca. Najbliższe spotkanie w plenerze odbędzie się prawdopobodnie 23 października.

Powiązane artykuły

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Media Społecznościowe

5,231FaniLubię
1,524ObserwującyObserwuj
121SubskrybującySubskrybuj

Najnowsze artykuły

Najnowsze komentarze