czwartek, 20 czerwca, 2024

Fotograficzne oblicza Mrągowa

14 osób w wieku od 17 do 69 lat wzięło udział w warsztatach fotograficznych, którego efektem jest pokazanie unikalnych ujęć Mrągowa. 16 października 2021 roku w Mrągowskim Centrum Kultury odbędzie się wernisaż podsumowujący projekt realizowany w ramach Mrągowskiego Budżetu Obywatelskiego.

Głównym założeniem projektu było pokazanie fotografii jako narzędzia dostępnego dla każdego mieszkańca Mrągowa, pozwalającego na udokumentowanie oraz promocję zarówno miejsc, jak i wydarzeń związanych z miastem.

Wystawa pokazuje efekty trzech warsztatów fotograficznych „Sercem każdego miasta jest człowiek”, „Mrągowo okiem mieszkańca” oraz „Złota godzina nad jeziorem Czos”

– Cieszymy się, że w końcu udało nam się uzgodnić termin wystawy, na który zapraszamy nie tylko pasjonatów fotografii. Warto zarezerwować sobie popołudnie 16 października i o godzinie 17.00 przybyć do Mrągowskiego Centrum Kultury komentuje jeden z pomysłodawców projektu Mirosław Kleczkowski. Myślę , że choć warsztaty odbyły się w zeszłym roku, to piękne obrazy, które wówczas powstały, warto obejrzeć w dużym formacie i dzisiaj, bo są zawsze aktualne.

Powiązane artykuły

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Media Społecznościowe

5,231FaniLubię
1,524ObserwującyObserwuj
121SubskrybującySubskrybuj

Najnowsze artykuły

Najnowsze komentarze