czwartek, 20 czerwca, 2024

Ewa Gnoza ponownie dyrektorem Młodzieżowego Domu Kultury w Mrągowie!

Ewa Gnoza ponownie została dyrektorem Młodzieżowego Domu Kultury w Mrągowie. Tak zadecydowała komisja konkursu, która jednomyślnie zaakceptowała kandytaturę.

Dziękuję Komisji za zaufanie i docenienie naszej pracy i koncepcji rozwoju, dziękuje Pracownikom, wyjątkowej Kadrze Pedagogicznej, Rodzicom, naszym Wychowankom, Przyjaciołom, Partnerom , Tanecznej Rodzince i Każdemu, kto razem z nami tworzył nasz Dom nawet przez chwilę – powiedziała tuż po wyborze komisji Ewa Gnoza. Mam zaszczyt to miejsce rozwijać dalej z Wami, bo to miejsce tworzą Ludzie. Jestem otwarta na nowe pomysły, sugestie i wszystko co jest wartością i naszym wspólnym dobrem w naszym kochanym mieście. Dziękuję.

Ewa Gnoza od wielu lat jest związana z Młodzieżowym Domem Kultury w Mrągowie. Jak nikt zna jego historię oraz wszystkie inicjatywy. Od dłuższego czasu z powodzeniem prowadzi młodych tancerzy, którzy co chwila odnoszą sukcesy na scenie lokalnej, wojewódzkiej i ogólnopolskiej. Od ponad dwudziestu lat jest związana także z akcją charytatywną „Być dla innych”.

Poprzedni konkurs na dyrektora Młodzieżowego Domu Kultury w Mrągowie, który odbył się w sierpniu ubiegłego roku, nie przyniósł rozstrzygnięcia. Mimo, że stanęła do niego jedna kandydatka – ówczesna dyrektor Ewa Gnoza. Tym razem komisja nie miała już jednak wątpliwości.

Powiązane artykuły

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Media Społecznościowe

5,231FaniLubię
1,524ObserwującyObserwuj
121SubskrybującySubskrybuj

Najnowsze artykuły

Najnowsze komentarze