czwartek, 20 czerwca, 2024

BIBOBIT przypomni o twórczości Agnieszki Osieckiej

W ramach Impresji Artystycznych „Śpiewające Obrazy” w Mrągowie odbędzie się rewolucyjny koncert, który otworzył kolejne pokolenie na twórczość Agnieszki Osieckiej i zachwycił publiczność 22. Festiwalu PAMIĘTAJMY O OSIECKIEJ!

BIBOBIT / OSIECKA to w równym stopniu przedsięwzięcie muzyczne, jak i opowieść biograficzno-psychologiczna, wysokoenergetyczny, elektryzujący i (także dosłownie) poruszający spektakl. 

Bibobit wraz z Jackiem Piskorzem (autor muzyki w projekcie Tribute to Andrzej Zaucha z Kubą Badachem) radykalnie wywrócili muzyczną stylistykę utworów mistrzyni słowa. W tej podróży przez nowoczesny jazz, po elektronikę, słowo nie schodzi na drugi plan, tylko staje się przepustką do wewnętrznego świata autorki. Osiecka jest w niej przewodnikiem we własnej osobie.

Wydany kilka tygodni temu w 85-ta rocznicę urodzin Osieckiej album BIBOBIT/OSIECKA „Co to za czas” otrzymał wyróżnienie płyty tygodnia m. in. w RADIO 357, czy na portalu onet.pl gdzie przyznano mu także ocenę 6/6 w recenzjach. 

Frontmanem zespołu BIBOBIT jest laureat Impresji Artystycznych ŚPIEWAJĄCE OBRAZY 2015 – Daniel Moszczyński – wokalista, kompozytor, tekściarz i producent muzyczny, który swoją potężną pozytywną muzyczną energią skradł serca publiczności Impresji wraz z zespołem OMNI mOdO!

Koncert odbędzie się 21 listopada o godzinie 18.00. Bilety do nabycia w recepcji Mrągowskiego Centrum Kultury oraz online

Powiązane artykuły

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Media Społecznościowe

5,231FaniLubię
1,524ObserwującyObserwuj
121SubskrybującySubskrybuj

Najnowsze artykuły

Najnowsze komentarze