czwartek, 20 czerwca, 2024

Tragiczny finał poszukiwań. Znaleziono ciało 64-letniego mężczyzny z gminy Mikołajki

17 stycznia rozpoczęto poszukiwania 64-letniego mężczyzny, który zaginął dzień wcześniej. Działania przeprowadzone nocą nie przyniosły jednak skutku. Dzień później tuż po godzinie 10 ratownicy MOPR znaleźli ciało mężczyzny w jeziorze Tałty.

64-letni mężczyzna ostatni raz był widziany w swoim mieszkaniu w poniedziałek wieczorem. Od tego czasu mężczyzna nie nawiązywał żadnego kontaktu z najbliższymi.

Policja, ratownicy MOPR oraz strażacy z Mikołajek, Mrągowa i Woźni rozpoczęli wspólne poszukiwania. Działania były prowadzone z wody, lądu i powietrza. Nocne poszukiwania nie odniosły jednak skutku. Następnego dnia działania zostały wznowione. Około godziny 10.00 ciało zaginionego mężczyzny zostało znalezione w wodzie.

Dziś o godzinie 9:31 na prośbę policji włączyliśmy się do poszukiwań zaginionego mężczyzny. Do akcji została zadysponowana jednostka R-5 stacjonująca w Mikołajkach. W okolicy miejscowości Jora Wielka na jeziorze Tałty zlokalizowaliśmy kajak, którym prawdopodobnie przemieszczał się mężczyzna. O godzinie 10:08 nasi ratownicy znaleźli w trzcinach ciało mężczyzny – informują ratownicy MOPR.

Przyczynę śmierci mężczyzny wyjaśnia policja pod nadzorem prokuratora.

Powiązane artykuły

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Media Społecznościowe

5,231FaniLubię
1,524ObserwującyObserwuj
121SubskrybującySubskrybuj

Najnowsze artykuły

Najnowsze komentarze