piątek, 14 czerwca, 2024

X Konkurs tańca ,,W Rytmie Serca”

6 czerwca odbędzie się X Konkurs tańca ,,W Rytmie Serca” organizowany przez Ośrodek Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczy w Mikołajkach. To wydarzenie, które co roku cieszy się dużą popularnością wśród szkół i ośrodków specjalnych dla dzieci i młodzieży niepełnosprawnej intelektualnie.

Konkurs ,,W rytmie serca” jest niezwykłym wydarzeniem, który ma na celu popularyzację tańca wśród osób niepełnosprawnych, prezentację dorobku artystycznego zespołów oraz wymianę cennych doświadczeń między nauczycielami.

W tym roku organizatorzy ugoszczą około 100 uczestników z województwa warmińsko-mazurskiego. Jest to święto osób niepełnosprawnych intelektualnie, które odbędzie się w Mikołajkach.

Udział wydarzenie potwierdziły szkoły specjalny i OREW-y z Nidzicy, Kętrzyna, Olsztyna, Węgorzewa, Giżycka, Mrągowa oraz Mikołajek.

Występy tancerzy oceniane są przez profesjonalne jury, w skład którego wchodzą utytułowani choreografowie oraz czynnie działający tancerze.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Występy będzie można oglądać w najbliższą środę 6 czerwca w Centrum Kultury ,,Kłobuk” przy ul. Kolejowej 6  w Mikołajkach.

Projekt Współfinansowany ze środków PFRON oraz Urzędu Miasta i Gminy Mikołajki.

Powiązane artykuły

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Media Społecznościowe

5,231FaniLubię
1,524ObserwującyObserwuj
121SubskrybującySubskrybuj

Najnowsze artykuły

Najnowsze komentarze