piątek, 19 lipca, 2024

Rodzinne regaty w Mikołajkach

Festiwal Szantowy, który będzie miał miejsce w dniach 30.07-1.08, to nie tylko święto muzyki, ale i żeglarstwa. W jego ramach odbędą się rodzinne regaty, podczas których chętni będą mogli zmierzyć się płynąc omegami w rekreacyjnym wyścigu.

Rodzinne Regaty, które będą przeprowadzane w sobotę i niedzielę to świetna okazja do spędzenia wspólnie czasu, ale także doskonalenia umiejętności.

Głównym celem rodzinnych regat, które organizujemy we współpracy z miastem Mikołajki, jest propagowanie żeglarstwa wśród całych rodzin, a przede wszystkim wśród najmłodszych – mówi Joanna Durkiewicz, dyrektor rozwoju Wioski Żeglarskiej Mikołajki. – To ważne, żeby promować współzawodnictwo i umiejętności żeglarskie w grupie, która jest przyszłością tego sportu.

Wśród załogi, składającej się z 2 do 5 osób, co najmniej jedna musi posiadać uprawnienia sternika. Zadaniem każdej z drużyn będzie opłynięcie wskazanego punktu i powrót do portu. Każdego dnia około godziny 17:00 na scenach festiwalu będą wręczane nagrody za najlepsze wyniki.

Zapisów można dokonywać w kapitanacie Wioski Żeglarskiej Mikołajki lub pod numerem telefonu 668 442 042.

źródło: Wioska Żeglarska Mikołajki

Powiązane artykuły

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Media Społecznościowe

5,231FaniLubię
1,524ObserwującyObserwuj
121SubskrybującySubskrybuj

Najnowsze artykuły

Najnowsze komentarze