piątek, 14 czerwca, 2024

Mikołajki: Rusza XI Konkurs Tańca „W Rytmie Serca”

5 czerwca w mikołajskim Centrum Kultury KŁOBUK odbędzie się Konkurs Tańca „W Rytmie Serca” organizowany przez Ośrodek Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczy w Mikołajkach. Jest to już jedenasta edycja tej imprezy, która ma na celu integrację środowisk osób niepełnosprawnych, prezentację ich talentów i umiejętności artystycznych oraz promocję tańca jako istotnej formy terapii osób z niepełnosprawnością.

W tegorocznych zmaganiach tanecznych na mikołajskiej scenie zmierzy się dziesięć zespołów z placówek naszego regionu: Mikołajek, Mrągowa, Giżycka, Węgorzewa, Biskupca, Olsztyna, Kętrzyna, Łupek oraz Nidzicy.

Zespoły zaprezentują przygotowane przez siebie układy taneczne i choreograficzne do muzyki a oceniać je będzie jury, które wyłoni zwycięzców. Choć impreza ma formułę konkursu, to „W Rytmie Serca” nie ma przegranych i na wszystkich wykonawców czekają nagrody ufundowane przez Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych oraz Urząd Miasta i Gminy Mikołajki. Patronat honorowy nad XI Konkursem Tańca „ W Rytmie Serca” objął burmistrz Miasta i Gminy Mikołajki oraz Starosta Mrągowski.

Powiązane artykuły

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Media Społecznościowe

5,231FaniLubię
1,524ObserwującyObserwuj
121SubskrybującySubskrybuj

Najnowsze artykuły

Najnowsze komentarze