środa, 29 maja, 2024

Kolarskie zmagania w Mikołajkach na rozpoczęcie wakacji

Tradycyjnie cykl Milko Mazury MTB  w weekend rozpoczynający wakacje (25-26 czerwca) zawita do żeglarskiej stolicy regionu Warmii i Mazur – Mikołajek. Na dwa dni słynny mazurski kurort opanują kolarze startujący w wyścigach W Krainie Króla Sielaw.

Miasteczko Sportowe stanie w samym centrum Mikołajek na Placu Wolności. Trasa jest mocno zróżnicowana, prawie w całości poprowadzona po krętych szutrach i duktach leśnych wzdłuż jeziora Mikołajskiego i Bełdany.

Organizatorzy zadbali, żeby na rowerowych trasach swoich sił spróbowały dzieci, młodzież i dorośli. 

Wyścig PRO liczyć będzie 70, 5 km z sumą przewyższeń oscylujących na wysokości ok. 950 m. Na uczestników wyścigu EXPERT czeka 47,5 km (635 metrów przewyższenia). Wyścig HOBBY i ELECTOFUN E-BIKE RACE to 24,5 km (320 metrów przewyższenia). Sobotni FUN dla amatorów liczy 17 km.

Jak zawsze najmłodsi kolarze będą mogli wziąć udział w wyścigach Łaciate Junior Liga Szkółek Kolarskich oraz Łaciate Junior Strider Racing. Wyścigi dopasowane są odpowiednio do grup wiekowych. Udział w obu wyścigach jest bezpłatny, wystarczy zgłosić chęć udziału poprzez wypełnienie formularza zgłoszeń w formie elektronicznej lub pisemnej na stronie organizatora lub na miejscu w miasteczku wyścigu.

Nie może Was zabraknąć!


Rejestracja na stronie:  https://www.mazurymtb.pl/zawody/rejestracja

Organizatorem wydarzenia pod patronatem Marszałka Województwa Warmińsko – Mazurskiego jest Stowarzyszenie Luz Grupa.

Milko Mazury MTB Etap 4 – Mikołajki – W krainie Sielawowego Króla organizowany jest przy współpracy z Miastem Mikołajki oraz Centrum Kultury ,,Kłobuk”

Sponsor tytularny –  Milko
Sponsor strategicznym Łaciate Junior
Partner Strategiczny Electofun
Partner główny LOTTO

Autor: Natalia Wrzosek, Milko Mazury MTB

Powiązane artykuły

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Media Społecznościowe

5,231FaniLubię
1,524ObserwującyObserwuj
121SubskrybującySubskrybuj

Najnowsze artykuły

Najnowsze komentarze