niedziela, 26 maja, 2024

Uchwycone w kadrze – Wiktor Baron [zdjęcia]

Nowy rok, nowe Głosy Warmii i Mazur? Rozpoczynamy rok jeszcze bardziej otwierając się na głosy i potrzeby naszych widzów i czytelników. Chcemy pokazać waszą twórczość! Dziś prezentujemy zdjęcia pochodzącego z Łodzi Wiktora Barona, który w zeszłym roku otrzymał jedną z nagród w ogólnopolskim konursie „Pejzaż Polski 2021” organizowanym przez Kętrzyńskie Centrum Kultury.

Pochodzę z Łodzi, lecz zamiast miejskiego zgiełku wybrałem życie w otoczeniu gór. Dzieciństwo częściowo spędzałem w Beskidzie Wyspowym, stąd moje zamiłowanie do bliskiego kontaktu z przyrodą. Już jako dwudziestokilkulatek swoją drogę życiową postanowiłem związać z górami. Wynikiem tego, zdecydowałem się na wyjazd z Łodzi do pracy w schronisku górskim w Karkonoszach. Po kilku latach spędzonych w Szklarskiej Porębie, na stałe zamieszkałem w moich ukochanych Beskidach – pisze o sobie fotograf Wiktor Baron. – Fotografia towarzyszy mi od lat, jednak dopiero po wyjeździe z Karkonoszy postanowiłem postawić wszystko na jedną kartę i zawodowo zająć się tą piękną, lecz wymagającą pasją. Jestem laureatem licznych konkursów fotograficznych, zarówno polskich, jak i międzynarodowych.

Wiktor Baron w ostatniej edycji ogólnopolskiego konkursu fotograficznego „Pejzaż Polski” otrzymał nagrodę specjalną Nadleśnictwa Srokowo za zdjęcia „Wyspa” i „Mazury z lotu ptaka”. W galerii poniżej prezentujemy także inne prace autora wykonane na Mazurach.


Zachęcamy także innych fotografów do pokazania swojej twórczości na naszych internetowych łamach! Wystarczy wysłać swoje zdjęcia na naszego maila: [email protected] lub w wiadomości prywatnej na naszym profilu na Facebooku.

Powiązane artykuły

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Media Społecznościowe

5,231FaniLubię
1,524ObserwującyObserwuj
121SubskrybującySubskrybuj

Najnowsze artykuły

Najnowsze komentarze