piątek, 14 czerwca, 2024

Kętrzyn: „Zaczynam się od miłości” – recital Krystyny Łożyńskiej

Kętrzyńskie Centrum Kultury zaprasza na recital Krystyna Łożyńska pt. „Zaczynam się od miłości”. Przepiękny klimat i atmosfera, refleksja, rozrywka – to tylko niektóre z elementów zapowiadanego jubileuszowego recitalu Krystyny Łożyńskiej.

Krystyna Łożyńska od najmłodszych lat kocha muzykę, taniec oraz poezję. Można powiedzieć, że są to trzy dziedziny jej zainteresowań, które wzajemnie się uzupełniają, przenikają. Stanowią inspirację i wyznaczają kierunek jej rozwoju muzycznego oraz duchowego. Muzyka płynie dobrem dla innych – takie też przesłanie ma repertuar Krystyny, który wybiera bardzo uważnie i zgodnie ze swoimi wartościami. Artystka jest rodowitą reszelanką ale również od kilku lat aktywnie działa na kętrzyńskiej scenie, gdzie zyskała grono sympatyków.

Z okazji 10-lecia działalności artystycznej zapraszamy na recital Krysi, będący barwnym przeglądem najbardziej znanych i lubianych utworów z bogatego repertuaru poezji śpiewanej czy piosenki aktorskiej. Nie zabraknie niespodzianek w tym gościnnych występów zaproszonych gości.


Recital Krystyny Łożyńskiej – Zaczynam się od miłości odbędzie się w czwartek, 13 października o godz. 18:00 w sali widowiskowo-kinowej Kina „Gwiazda”. Bezpłatne wejściówki są do odebrania w kasie kina od 19 września. Liczba miejsc ograniczona.

źródło: KCK

Powiązane artykuły

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Media Społecznościowe

5,231FaniLubię
1,524ObserwującyObserwuj
121SubskrybującySubskrybuj

Najnowsze artykuły

Najnowsze komentarze