piątek, 14 czerwca, 2024

Nowy, „Bardzo Kulturalny” cykl wydarzeń w Giżycku

W piątek 6 maja o godz. 20:00 w Kościele Ewangelickim w Giżycku wystąpi Ewa Bem z kwartetem Andrzeja Jagodzińskiego.

„Bardzo Kulturalnie” to zupełnie nowe wydarzenie na mapie Giżycka mające na celu przybliżenie mieszkańcom miasta i okolic najambitniejszych twórców na polskiej scenie muzycznej. Twórców, którzy nie boją s ię eksperymentowania z formą, a także nie jest im obca zabawa różnymi gatunkami i stylami, gdzie pozornie wykluczające się elementy tworzą spójną, przyjemną dla ucha całość.

Koncertem inaugurującym cykl Bardzo Kulturalnie będzie występ Ewy Bem z kwartetem Andrzeja Jagodzińskiego! Uznawana za jedną z najpopularniejszych wokalistek jazzowych w Polsce, nazywana „pierwszą damą polskiego jazzu”. Do historii piosenki jazzowej i rozrywkowej weszły jej wykonania utworów: „Żyj kolorowo”, „Moje serce to jest muzyk”, „Gram o wszystko” czy „Wyszłam za mąż, zaraz wracam”.

Bilety w cenie 60 zł (-20% z Giżycką Kartą Mieszkańca) dostępne są w kasie Giżyckiego Centrum Kultury (ul. Konarskiego 8).


Podczas wydarzenia będzie możliwość wsparcia zbiórki charytatywnej pod patronatem Burmistrza Giżycka Wojciecha Karola Iwaszkiewicza  na rzecz małego giżycczanina Adasia Mantryby.

źródło: Giżyckie Centrum Kultury

Powiązane artykuły

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Media Społecznościowe

5,231FaniLubię
1,524ObserwującyObserwuj
121SubskrybującySubskrybuj

Najnowsze artykuły

Najnowsze komentarze