środa, 24 kwietnia, 2024

Giżycko z Sukcesem Roku 2023!

Miasto Giżycko otrzymało statuetkę za Sukces Roku 2023 w prestiżowym plebiscycie organizowanym przez redakcję magazynu „Osobowości i Sukcesy”. Jurorzy docenili dynamiczny rozwój, propagowanie żeglarstwa, realizację ogólnopolskich wydarzeń, dbałość o środowisko i czyste powietrze.

Uroczystość „Osobowości i sukcesy” jest jednym z najbardziej prestiżowych wydarzeń w Polsce. Podczas Gali ogłaszane są najbardziej ciekawe Osobowości oraz Sukcesy przedsiębiorstw, instytucji i samorządów. W tym roku decyzją Kapituły cztery miasta: Giżycko, Lidzbark Warmiński, Starachowice i Janów Lubelski zostały nagrodzone w kategorii „Sukces Roku 2023”.

Od wielu lat pomysłodawcą i organizatorem tego wydarzenia jest Mariusz Pujszo, aktor, scenarzysta, reżyser oraz wydawca magazynu „Osobowości i Sukcesy”. Kapitułą decydującą o wyborze laureatów są przedstawiciele redakcji magazynu, a także wybitne Osobowości nagrodzone w poprzednich latach.

„Gale te przyciągają zawsze wybitne osobowości z różnych dziedzin życia społecznego: naukowców, sportowców, dziennikarzy oraz ludzi ze świata show-biznesu i biznesu, które w innych okolicznościach – nigdy by się ze sobą nie spotkały i choć tak są różne, to każda z nich jest wyjątkową i ciekawą osobowością. Ta różnorodność tworzy jedność i niepowtarzalność tej imprezy” –  podsumowuje wydarzenie organizator.

źródło: UM Giżycko

Powiązane artykuły

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Media Społecznościowe

5,231FaniLubię
1,524ObserwującyObserwuj
121SubskrybującySubskrybuj

Najnowsze artykuły

Najnowsze komentarze