wtorek, 23 lipca, 2024

Dzień Kobiet w Giżycku – „Ballady ze starej szuflady”

Burmistrz Miasta Wojciech Karol Iwaszkiewicz oraz Giżyckie Centrum Kultury serdecznie zapraszają na koncert z okazji Dnia Kobiet.

8 marca o 17:00 i 19:00 w sali widowiskowej Giżyckiego Centrum Kultury będzie można wysłuchać najpiękniejszych ballad oraz utworów lirycznych Agnieszki Osieckiej, Leonarda Cohena, Edwarda Stachury czy Bułata Okudżawy w wykonaniu zespołu Dobre Wrażenie! To wszystko w ramach koncertu „Ballady ze starej szuflady”.

Bezpłatne wejściówki do odbioru od 1 marca w kasie kina Nowa Fala.

Dobre Wrażenie to grupa muzyków wywodząca się z kręgu piosenki literackiej i szeroko pojętej piosenki przyjemnej dla ucha. W repertuarze zespołu, oprócz utworów z Krainy Łagodności można usłyszeć ballady wiatru i wody oraz standardy muzyki żeglarskiej. Grupę tworzą Ela Granacka, Wojtek Straszyński i Darek Sala. Gościnnie wystepuje Dominika Sala – skrzypce (studentka Akademii Muzycznej w Gdańsku) Muzykowanie jest ich odskocznią od codziennych zajęć. Twierdzą, że ludzka życzliwość jest jak dostęp do wysokiego kredytu, a wywieranie dobrego wrażenia jak gromadzenie kapitału. Emanują radością i otwartością. Sprawiają naprawdę dobre wrażenie.

Podczas wydarzenia będzie możliwość wsparcia zbiórki pod patronatem Burmistrza Giżycka Wojciecha Karola Iwaszkiewicza na rzecz małego giżycczanina – Wojtusia Kozioł

(nr zbiórki na portalu www.zbiorki.gov.pl numer 2023/884/KS).

Powiązane artykuły

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Media Społecznościowe

5,231FaniLubię
1,524ObserwującyObserwuj
121SubskrybującySubskrybuj

Najnowsze artykuły

Najnowsze komentarze