sobota, 28 stycznia, 2023

Bardzo Kulturalnie w Giżycku: Mika Urbaniak & Victor Davies

2 lipca 2022 r. godz. 20:30 w kościele ewangelicko-augsburskim w Giżycku odbędzie się jazzowy koncert duetu Mika Urbaniak & Victor Davies.

Bardzo Kulturalnie to zupełnie nowe wydarzenie na mapie Giżycka, mające na celu przybliżenie mieszkańcom miasta i okolic najambitniej szych twórców na polskiej scenie muzycznej. Twórców, którzy nie boją się eksperymentowania z formą, a także nie jest im obca zabawa różnymi gatunkami i stylami, gdzie pozornie wykluczające się elementy tworzą spójną, przyjemną dla ucha całość.

W lipcu odbędzie się druga osłona cyklu za sprawą koncertu Miki Urbaniak i Victora Daviesa, którzy połączyli siły i zdolności, tworząc kilka lat temu znakomity duet. Pasja i talent obojga przełożyły się na inteligentne, dowcipne i niezapomniane show, pełne przepięknej muzyki. Połączenie dwóch osobowości daje niezwykłą mieszankę, której doświadczenie jest wyjątkowym przeżyciem dla każdego odbiorcy.

Dodatkowo na scenie pojawi się Tomasz Torres – perkusista zespołu Afromental.

Mika Urbaniak to wokalistka, autorka tekstów i muzyki. Występuje na scenie od 13 roku życia. Córka legendarnych ikon światowego jazzu: Urszuli Dudziak i Michała Urbaniaka – pionierów fusion. Wychowała się w nowojorskim domu pełnym muzyki.

Przy nagrywaniu ostatnich płyt Mika połączyła siły z Victorem Daviesem. Wspólnie napisali i wyprodukowali „Follow You” oraz „Once in a Life time”. Ich ostatni projekt to połączenie swingu i jazzu, które doskonale brzmi zarówno na płycie, jak i na koncertach.

Koncert odbędzie się 2 lipca 2022 r. godz. 20:30 w kościele ewangelicko-augsburskim w Giżycku. Bilety (30 zł / 24 zł z Giżycką Kartą Mieszkańca) dostępne w siedzibie GCK (ul. Konarskiego 8, Giżycko).


Podczas wydarzenia będzie możliwość wsparcia zbiórki charytatywnej pod patronatem Burmistrza Giżycka Wojciecha Karola Iwaszkiewicza na rzecz małego giżycczanina Adasia Mantryby.

Data

lip 02 2022
Expired!

Czas

20:30

Koszt

30.00

Lokalizacja

Kościół Ewangelicko-Augsburski w Giżycku
plac Grunwaldzki 3, 11-500 Giżycko
Kategoria

Organizator

Giżyckie Centrum Kultury

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj